Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Zuno bank – informace o společnosti

Jak vznikla Zuno bank? Vedoucí pracovníci skupiny Raiffeisen Bank si položili otázku, zda by bankovnictví nemohlo být jednodušší a modernější. Od toho bylo jen krůček k tomu, aby vzniklo ZUNO. Jedná se o online banku, která funguje již v několika zemích. Její moderní pojetí klientům umožňuje vyřídit všechno z pohodlí domova. ZUNO je všude tam, kde máte přístup k internetu. Služby můžete využít, kdykoliv Vás napadne.

Online banking a kontaktní centrum jsou klientům k dispozici 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.Na jaké klienty se ZUNO zaměřuje?

ZUNO je moderní banka, která je zacílena na mladší skupinu klientů, kteří dávají přednost internetovému bankovnictví a preferují sjednání produktů a služeb přes internet. Online si mohou otevřít běžný účet a k němu si sjednat spoření, úvěr a pojištění. Základní služby jsou za 0 Kč a ostatní ceny jsou minimální.


Zuno bank – Nejzajímavější produkty a služby

Účet Plus Zdarma

Za účet neplatíte nic, pokud zaplatíte kartou alespoň 3 000 Kč měsíčně. K účtu můžete využít Rezervu (kontokorent) a dostanete k němu bezkontaktní platební kartu. Sjednejte si účet online, stačí vyplnit žádost, poslat platbu ze svého starého účtu do ZUNO, vyfotit a nahrát dokumenty, podepsat smlouvu online a jste v ZUNO.

Online půjčka

Potřebujete půjčit za přijatelný úrok? Využijte Online půjčku s možností požádat od 15 000 Kč do 500 000 Kč s dobou splácení od 6 do 72 měsíců.

Jednoduše spořte

Ke spoření můžete využít produkt Spoření, Spoření plus a Vklad se zajímavým úročením. Není nutný minimální vklad ani zůstatek. Peníze si převádíte na spořicí účet z běžného účtu. Úroky se připisují denně nebo měsíčně.

Refinancujte své staré půjčky

ZUNO nabízí výhodné sloučení Vašich stávajících úvěrů do jednoho. Úroková sazba se vypočítává ze starého úvěru, na kterém Vám zbývá splatit nejvíc.

Finanční polštář ve formě Rezervy

Jedná se o kontokorent, o který můžete požádat, pokud vlastníte u ZUNO běžný účet. Rezervou máte k dispozici od 7 500 Kč do 100 000 Kč a můžete s ní přečerpat peníze a jít do minusu. Využijete ji při placení i k výběru hotovosti.


Více se o nabídce produktů Zuno bank dozvíte na www.zuno.cz.


Název banky: ZUNO BANK AG, organizační složka
Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Kontaktní email: info@zuno.cz

Kód banky: 2310
SWIFT (BIC): ZUNOCZPPXXX