Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Equa bank – moderní banka pro všechny

Equa bank je moderní bankou pro všechny. V České republice působila od roku 1994 jako IC Banka, a.s. V červnu roku 2011 došlo k převodu akcií na anglický investiční fond Equa Group Limited se sídlem na Maltě. Téhož měsíce se jméno banky změnilo na Equa bank.

Tato banka nabízí služby osobního i firemního bankovnictví, k nimž patří běžné a spořicí účty, víceměnové platební karty, hypotéky, termínované vklady, spotřebitelské půjčky, pojištění a podnikatelské úvěry.Oblíbené produkty a služby Equa bank

Běžný účet

0 Kč – tolik přesně stojí bankovní účet u Equa bank. Neplatíte poplatky za otevření ani za vedení účtu. Účet zdarma dostávají všichni klienti na první 3 měsíce. Poté stačí splnit podmínky, např. zaplatit alespoň třikrát bezkontaktní platební kartou. Založit účet si můžete z pohodlí domova a zabere Vám to pouhých 5 minut Vašeho času.

Minutová půjčka

Banka Vám půjčí od 5 000 Kč do 600 000 Kč. Čeká na Vás nízký úrok, který Vám vydrží beze změny až do konce splácení. Sami si zvolíte výši splátek a datum splatnosti. Splácení lze rozložit na dobu od 2 do 7 let. Zdarma je zřízení a vedení půjčky, mimořádné splátky i předčasné splacení.

Výhodná hypotéka

Úroková sazba hypotéky od Equa bank patří k nejnižším. Dostanete až 100 % ceny nemovitosti a odhad nemovitosti mohou zajistit za Vás. Pro případ neschopnosti splácet lze hypotéku pojistit.

Možnosti spoření

U Equa bank můžete využít produkt Termínované vklady s jednou z nejlepších sazeb na trhu. Výhodný je také Spořicí účet. Peníze máte kdykoliv k dispozici a spravovat je můžete prostřednictvím internetového bankovnictví.

Malý podnikatelský úvěr

Zrychlený proces schvalování zajistí, že peníze dostanete co nejdříve. Tato rychlost je dána zjednodušeným dokládáním dokumentů. Finanční prostředky lze využít pro pokrytí investičních nebo provozních potřeb. Vybírat můžete mezi zajištěnou či nezajištěnou variantou.


Více o nabídce produktů Equa bank se dozvíte na www.equabank.cz


Název banky: Equa bank a.s.
Sídlo: Karolinská 661/4, 186 00 Praha 8
Kontaktní email: info@equabank.cz

Kód banky: 6100
SWIFT (BIC): EQBKCZPP