Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Raiffeisenbank, Raiffeisen bank – profil společnosti

Tato banka působí na českém trhu od roku 1993. V roce 2006 zahájila spojování s eBankou a v roce 2008 tento proces dokončila. V dnešní době je Raiffeisenbank pátou největší bankou na českém trhu s více jak 120 pobočkami a klientskými centry.

Její kvalitní služby získaly řadu domácích i mezinárodních ocenění. V produktové oblasti je nejlepším účtem v České republice eKonto a internetové bankovnictví je považováno za nejlepší na trhu. Banka se zaměřuje zejména na prémiové klienty, kteří aktivně spravují své finance.Jaké produkty a služby Raiffeisenbank nabízí

Raiffeisenbank spravuje jak osobní finance, tak firemní. Pro běžné klienty nabízí běžné účty a pro bezhotovostní platební styk a výběry z bankomatů platební karty. Pro financování vlastního bydlení či rekonstrukci je k dispozici hypotéka. V případě potřeby jiného financování je v nabídce účelový i neúčelový bankovní úvěr. Volné finanční prostředky je možno předat bance k investování a zhodnocení, např. můžete využít termínovaný vklad vázaný na běžný účet.

Podnikatelské účty

Banka se zaměřuje i na podnikatele, malé a střední firmy a velké podniky. Využít mohou podnikatelské účty pro komplexní správu jejich financí. Raiffeisenbank poskytuje úvěry až do výše 5 milionů bez zajištění nemovitostí. Podnikatelé mohou investovat do podílových fondů nebo si své finance uložit na spořicí účet.

Termínovaný vklad navázaný na běžný účet

K eKontu máte možnost zřídit si tento termínovaný vklad a zhodnotit tak volné finanční prostředky. Zvolit si můžete různou délku splatnosti. Oproti běžnému účtu jsou výhodné úrokové sazby. Revoluční je nastavení Inteligentního vkladu, tzn., pokud zůstatek na běžném účtu na začátku nové periody překročí nastavenou hranici, je přebytek převeden na Inteligentní vklad.

eKonto KOMPLET

S eKontem KOMPLET můžete neomezeně využívat bankovní služby a k tomu získat řadu výhod. Dostanete slevu 1 % na úrokové sazbě hypotéky na bydlení, bonus 1 % na úrokové sazbě na spořicím účtu eKonto Flexi a až 6 000 Kč ročně zpět za platby kreditní kartou. Vybrat si můžete své číslo účtu, např. podle data narození. Účet můžete ovládat pomocí chytrého telefonu přes Mobilní eKonto.


Více se o nabídce produktů Raiffeisen bank dozvíte na www.rb.cz


Název banky: Raiffeisenbank a.s.
Sídlo: Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Kontaktní email: info@rb.cz

Kód banky: 5500
SWIFT (BIC): RZBCCZPP