Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Komerční banka – profil společnosti

Komerční banka je mateřskou společností Skupiny KB a je součástí mezinárodní skupiny Société Générale, jedné z největších evropských finančních skupin. Založena byla v roce 1990 jako státní instituce a v roce 1992 byla transformována na akciovou společnost.

V dnešní době patří Komerční banka mezi přední bankovní instituce nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě. Poskytuje produkty a služby občanům, podnikatelům a veřejné správě.Jaké produkty a služby nabízí KB občanům?

Pro děti je určeno Dětské konto Beruška, kam rodiče mohou uložit darované peníze od rodiny či přátel a spořit jim do budoucna. Zajímavá je Hypotéka dozadu, která Vám umožní získat zpět již vynaložené náklady na bydlení, a to až 12 měsíců zpět. Ke spoření je výhodné KB Spořicí konto Bonus. K základní úrokové sazbě získáte bonusovou sazbu. Se službou MojeBanka ovládáte z pohodlí domova každodenní bankovní operace, a to prostřednictvím internetu.

Konsolidace půjček a dluhů

Konsolidovat své stávající půjčky a ušetřit na úrocích můžete pomocí Optimální půjčky. S Premium půjčkou si zase můžete splnit Váš sen o koupi nové věci. Své úspory můžete zhodnotit s minimálním rizikem prostřednictvím Stavebního spoření. Pro studenty je určen Úvěr Gaudeamus, s kterým mohou financovat cokoliv, co potřebují ke studiu. Splácení jistiny lze odložit až po skončení studia.

KB Spořicí konto Bonus

S tímto spořicím kontem dosáhnete vysokého zhodnocení svých prostředků a zároveň získáte okamžitý přístup ke svým financím, protože je toto konto bez výpovědní lhůty. Peníze jsou úročeny ze základní úrokové sazby a z bonusové sazby, která je garantována vždy na celé kalendářní pololetí. Konto můžete spravovat i přes internetové bankovnictví.

Produkty a služby pro podnikatele

K profinancování provozních potřeb slouží Kontokorentní úvěr na dobu určitou i neurčitou v Kč a cizí měně. Úvěr je veden v rámci běžného účtu. Kreditní karta pro podnikatele Vám zase umožní platit za zboží a služby a vybírat hotovost nezávisle na stavu Vašeho účtu. K usnadnění platebního styku slouží MojeBanka Business. Všechny bankovní operace můžete provádět přes internet, a to v kteroukoliv roční dobu. KB odkoupí i Vaše pohledávky nebo Vám pomůže zhodnotit volné finanční prostředky na kapitálových trzích.


Více se o nabídce produktů Komerční banky dozvíte na www.kb.cz


Název banky: Komerční banka, a.s.
Sídlo: Na Příkopě 33, 114 07 Praha 1
Kontaktní email: mojebanka@kb.cz

Kód banky: 0100
SWIFT (BIC): KOMBCZPPXXX