Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Kreditní karta Home Credit – jaké má parametry?

Toto nejsou stránky společnosti Home Credit, a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.homecredit.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


5.4.2015

Někdo hledá po kapsách peníze a jiný použije platební kartu. Debetní karty čerpají jen prostředky, které má uživatel na účtu. Jsou vlastně jen digitální peněženkou pro převod vlastních prostředků. Kreditní karta Home Credit vaše peníze nepotřebuje a zaplatí stejně pohotově ze svých vlastních zdrojů.

Stačí si jen vybrat výši úvěru a klidně zapomenout na občasný nedostatek hotovosti.Peníze vždy u sebe

Kreditní karta Home Credit vás vybaví pro každý nákup. Můžete nejen utrácet, ale zároveň šetřit. Všechny kreditní karty Home Credit připočítávají procenta za vaše nákupy v obchodech a připisují je na váš účet. Automaticky se vám vrací část peněz, které můžete například ve formě poukázek znovu použít na nákupy. A tentokrát zcela zdarma. Tato zpětná vazba totiž u plateb v hotovosti neexistuje a svoje peníze již nikdy neuvidíte.

Žádný závazek

Úvěr většinou vypadá jako závazek. K čemu se zavazujete, když je vám poskytnut finanční rámec a můžete čerpat peníze, kdy chcete a jak chcete? K získání prostředků přitom stačí jen pravidelný příjem a vyplnění jednoduchého dotazníku. Při platbách v obchodech dostanete ještě navíc 51 dní bezúročného období. Stačí měsíc platit a za tři týdny prostředky splatit. Za tyto peníze neplatíte úrok a máte tak peníze skutečně zcela zdarma.

Premia - kreditní karta Home Credit

S tímto prostředkem placení bez použití vlastních peněz nejsou nutné žádné výdaje při vystavení ani schválení. Platební karta je součástí jedné z největších světových sítí – MasterCard. Proto vás za každou platbu doma nebo na jakémkoliv místě na světě čeká 1% sleva.

A tam, kde najdete logo Premia dokonce získáte prémiové body v hodnotě 2 – 10 %. V měsíčním výpisu pak tyto body sečtete a za každých 100 bodů dostanete poukázku na 100 Kč. Od ceny nákupu se pak odečte hodnota poukázek. Zlevněte si život s všestranně výhodnou kartou a zajistěte hotovost kdekoliv na světě.Info: Zajímají vás podrobnější informace o parametrech kreditních karet? Chtěli byste vědět, jak zacházet s kreditkou, aby vám byla dobrým sluhou? Navštivte informační web Univerzální-Půjčka.cz a dozvíte se víc.