Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Parametry kreditní karty Cetelem

Toto nejsou stránky společnosti Cetelem / BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.cetelem.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


23.2.2016

Někdo stále běhá, telefonuje a vyplňuje dotazníky. Pro několik tisíc vyvine značné úsilí a nakonec dostane úvěr, který mu nestačí. Musí si tedy zopakovat žádost, schválení, čerpání a rychlé vracení prostředků. A jiný si jednou půjčí a může čerpat vysoký úvěr kdykoliv a jakkoliv potřebuje.

Kreditní karta Cetelem znamená jistotu půjčení peněz a železnou rezervu pro jakkoliv náročné finanční období.Používat prostředky, které společnost Cetelem půjčí, můžete univerzálně a přesně podle vlastního uvážení. Přitom nemusíte zakládat žádný bankovní účet a platit z něj poplatky. K tomu je vydání a aktivace kreditní karty také zcela zdarma.

Získání kreditní karty Cetelem

Přijít k penězům můžete velice snadno. Kreditní karta Cetelem může být vydána například na částku 100.000 Kč online, telefonicky nebo na pobočce společnosti. K vyřízení stačí dva doklady totožnosti, výpis z bankovního účtu a potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Po schválení máte k dispozici levný a zajímavý úvěr, který si pohodlně obsluhujete z klidu domova, 24 hodin denně a nezáleží na tom, zda jste v ČR nebo zahraničí.

Bezúročné období

Neplatit žádný úrok je snem mnoha dlužníků. Kreditní karta Cetelem proto umožňuje až 55 dní jistoty, že platíte jen čerpanou částku. Můžete klidně platit svoje nákupy kreditní kartou a nechat se úvěrovat zcela zdarma. Stačí jen částku, kterou jste za tyto nákupy v měsíci utratili, zaplatit do 25. dne dalšího měsíce. Tím se progresivně zlevní jakékoliv placení v obchodech.

Mnoho výhod

Kreditní karta Cetelem znamená také stálou podporu a pomoc v každé situaci. NON-stop servis vám poradí v jakoukoliv denní nebo noční hodinu. Každý měsíc získáte až 150 Kč zaplacením na kartu při aktivaci produktu “Odměna za nákupy”. Další slevy automaticky poskytují smluvní prodejci. A ještě můžete bezpečně obchodovat na internetu, protože zdarma získáte virtuální kartu, kterou nelze v celosvětové síti zneužít. Kreditní karta Cetelem je tak skvělým pomocníkem každého nákupu, jednoduchého získání hotovosti nebo bezpečného používání v síti obchodů nebo online. Využijte výhod, které znamenají bezstarostný a levný přístup k úvěru.Info: Zajímají vás podrobnější informace o parametrech kreditních karet? Chtěli byste vědět, jak zacházet s kreditkou, aby vám byla dobrým sluhou? Navštivte informační web Univerzální-Půjčka.cz a dozvíte se víc.