Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Konsolidace půjček od Raiffeisenbank

Toto nejsou stránky společnosti Raiffeisenbank a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.rb.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


3.12.2015

Pro svoje klienty má Raiffeisenbank velice zajímavé a chytré řešení. Při dvou a více úvěrech v jiných bankách si můžete místo těchto závazků pořídit jeden kvalitní a levný úvěr v Raiffeisenbank. A proč byste to dělali? Konsolidace půjček Raiffeisenbank vám ušetří spoustu peněz a starostí.Když půjčky tlačí

Nejprve se berou půjčky s radostí a peníze rychle utrácejí. Toto pěkné období bohužel uplyne velice rychle a nastane doba vypořádání závazků. Mnozí se však nemohou nabažit dostatečných prostředků nebo potřebují provést další větší platby a vezmou si další úvěry. A přestože si vše dobře spočítali, začne jim najednou na splácení chybět nějaká ta koruna. Další úvěr vzít nejde a přicházejí problémy. Hromadí se splátky a mnohý strachy nespí z hrůzy dalšího dne. A kdyby se propouštělo v zaměstnání nebo došly úspory, byla by to úplná katastrofa.

Platit a platit

Staré dluhy tak táhnou každého ke dnu. Z výplaty nic nezbývá a šetřit si není jak. Mnohdy přijdou další náklady a platby, které není z čeho platit. Položili jste si někdy otázku, zda neplatíte příliš mnoho? A nejen z hlediska několika úvěrů. Ale také proto, že úroky jsou vysoké a doba splácení příliš krátká? Jenomže jak se zbavit starých dluhů a jít za lepším? S Raiffeisenbank konsolidací půjček může být vhodným řešením. Dluhy totiž vyplatí a ponechá vám možnost zase žít a mít nějaké prostředky k dispozici.

Nový úvěr

Konsolidace půjček od Raiffeisenbank není jen pouhou půjčkou peněz. Je skutečnou záchranou situace. Peníze na ruku sice nedostanete, ale najednou zaplatíte měsíčně podstatně menší částku. Reifeisen bank vyplatí staré dluhy ve výši 50.000 až 500.000 Kč bez mrknutí oka.

Pokud jste v této cenové skupině, můžete se na banku s důvěrou obrátit. Konsolidace půjček Raiffeisenbank znamená jednu splátku místo mnoha jiných a nízký úrok. Také si můžete úvěr rozložit až na 120 měsíců a tím podstatně snížíte jeho měsíční výši. Zajistěte si tedy klid a neplaťte zbytečně víc. Stačí se jen obrátit na jakoukoliv pobočku Raiffeisenbank.

Poznámka: Raiffeisenbank je někdy nesprávně vyhledávána jako "Reifeisen bank", nebo dokonce "Rajfajzen banka", správný název je Raiffeisenbank.


Info: Informace o typických parametrech konsolidace půjček a dluhů můžete najít na této stránce.