Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Konsolidace půjček od HomeCredit

Toto nejsou stránky společnosti Home Credit, a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.homecredit.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


12.11.2016

Šetřit by člověk neměl na sobě, ale na zbytečných výdajích. Spočítali jste si někdy, kolik vás stojí špatné úvěry? Tedy ty závazky, kde jsou vysoká procenta, kde se splácí každý měsíc velká částka a ještě je těch půjček nějak příliš?

Přitom byste mohli bezbolestně a bez vlastního omezování na těchto úvěrech hodně ušetřit. Nebo raději banky a finanční společnosti přeplácíte?



Nový úvěr se vyplatí

Možná už dávno pošilháváte po výhodném úvěru. Když si zrekapitulujete stávající dluhy, tak moc pěkně nevypadají. Jsou mnohem dražší než současné úvěry. Konsolidace půjček Homecredit vám pomůže tuto situaci lehce vyřešit. Staré dluhy za vás vyplatí a dá vám svůj úvěr, který je mnohem výhodnější a finančně zajímavější. Ušetří vám tak nejen peníze, ale zabrání i možným nepříjemným problémům.

Nejde jen o půjčku

Konsolidace půjček Homecredit není jen novou půjčkou. Má parametry dnešních výhodných úroků, které jsou nejnižší za posledních několik let. Dokáže za vás převzít až 300.000 Kč a těmi uhradit staré závazky. Mnoho dluhů by vás mohlo brzy zničit. Pokud chodíte pro výplatu a peníze jen rozdáváte na úroky, mohla by brzy přijít pohroma. Stačí se někde splést nebo mít nečekaný výdaj. Možná už s hrůzou očekáváte vyúčtování elektřiny a plynu. Jakmile na něco nebude dost peněz, může se stát, že přestanete splácet.

Skvělé řešení

Zajistěte si tedy rezervy. Že není jak? Neplaťte vysoké úroky a velké splátky. Rozložte si splátky na delší období, ať si něco můžete šetřit a odkládat. Konsolidace půjček Home Credit vám v tom bude nápomocná. Vezměte svoje staré smlouvy a domluvte se na vyplacení starých půjček.

Home Credit vám vypočte novou půjčku a dá čas na její klidné splácení. Měsíční splátky klesnou o několik tisíc, které jste tímto krokem ušetřili. A nestojí vás žádnou námahu ani peníze. Konsolidace půjček Homecredit je zcela zdarma a probíhá rychle, bez jakýchkoliv vašich plateb. Vy jen vyděláte na lepších podmínkách.


Konsolidaci půjček od Home Creditu můžete žádat na HomeCredit.cz



Info: Informace o typických parametrech konsolidace půjček a dluhů můžete najít na této stránce.