Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Konsolidace půjček u ČSOB

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

24. 9. 2015

Dluhy se mají řešit. Schovávat se před problémy ještě nikomu nepomohlo. Zavrtání hlavy do písku je špatným přístupem k finančním problémům. Ať jste v jakékoliv situaci se splácením svých závazků, obraťte se na ČSOB. Tato banka pomohla ze svízelné situace mnoha svým klientům a pomůže určitě i vám.

Konsolidace půjček ČSOB znamená jednoduchou a chytrou cestu, jak zase klidně spát a odpočívat. Představte si, že místo pěti různých dluhů a osmi až deseti tisíc měsíčně z platu ve výši 15.000 Kč budete zase platit snesitelných 3 – 5 tisíc?Tato situace je naprosto reálná a kdo se svěřil ČSOB, tak na tom skutečně vydělal. Jen nenechte zajít věci až do krajnosti. Každý měsíc totiž nenávratně přicházíte o pěkně vysokou sumu peněz.

Kolik ušetříte

U každého je situace se splácením dluhů jiná. Někdo má závazky z přečerpání účtu, jiný z kreditní karty. Konsolidace půjček ČSOB umožňuje splatit všechny tyto dluhy a to dokonce i v rámci ČSOB. V podstatě tak překlene vlastní úvěr současným lépe úročeným úvěrem. Můžete si dokonce vybrat, zda chcete u nového úvěru posouzení konsolidace půjček zdarma nebo předčasné splacení bez poplatku. Měsíčně se tak vymaníte z dluhů a nic už nebude ruinovat váš rozpočet.

Kolik dostanete

ČSOB je velká banka a její nabídka je velkorysá. Konsolidace půjček ČSOB znamená minimální dluh 50.000 a maximální až 600.000 Kč bez ručení. Tuto půjčku nemusíte ničím zajišťovat. Pokud máte zajištění, pak vám konsolidace půjček ČSOB půjčí částky třeba ve výši několika milionů. Rozložení splatnosti nového závazku je další velkou výhodou, protože můžete splácet až 8 let. To u kreditních karet nebo kontokorentů vůbec není myslitelné.

Jenom výhody

Zajistěte si levnou službu, úsporu peněz a klid. Jeden úvěr znamená, že si nemusíte pamatovat veškeré splátky, počítat dny a hlídat výplatu či zálohu. Stejně tak je obvykle úvěr úročen pěkně nízkým procentem.

Kreditní karty a kontokorenty mají běžně 25 – 30 % úrokové sazby. Vy však můžete přejít třeba na 8 %. A rozložení do 8 let také podstatně sníží náročnost jednotlivé splátky. Využijte jedinečné konsolidace půjček ČSOB a žijte v klidu a pohodě s příjemným závazkem.

Info: Typické výhody a nevýhody bankovní půjčky se můžete dozvědět například na této stránce.