Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčkomat.cz - půjčky pro všechny

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

18. 3. 2015

SMS půjčky neboli půjčky do výplaty jsou velmi oblíbeným typem dostupných nebankovních úvěrů. Není proto divu, že se každou chvíli objeví nějaká nová SMS půjčka – jako například Půjčkomat.cz

Na Půjčkomatu si můžete půjčit 500 až 10000 Kč na dobu 5 – 31 dní, při opakovaných žádostech může být půjčená částka až 20000 Kč. Částku a dobu splatnosti si volíte pomocí jednoduchých "šoupátek" a pod nimi se Vám ukazuje, kolik Vás půjčka bude stát a dokdy ji musíte splatit. Vše je jasné a přehledné.

Nejdříve se zaregistrovat

Abyste na Půjčkomat.cz o půjčku mohli požádat, budete se muset nejprve zaregistrovat pomocí registračního formuláře. Není to nic složitého a zabere to jen chviličku. V registračním formuláři zadáte své údaje a pak už můžete přistoupit k žádosti o půjčku.

Pro koho je půjčka určena

Pro získání úvěru na Půjčkomat.cz nebudete potřebovat doklad o Vašem příjmu. Půjčka je tedy vhodná i pro lidi, kteří pobírají pouze sociální příspěvky, mají příjem minimální nebo takový, který nelze doložit. Jedná se tedy o půjčku pro nezaměstnané, studenty, matky na mateřské dovolené, důchodce a seniory nebo třeba začínající podnikatele. Podmínkou je pouze věk nad 18let, občanství ČR a čistý registr dlužníků.Půjčkomat.cz - peníze rychle

Kromě toho, že je půjčka na www.pujckomat.cz snadno dostupná, je také velmi rychlá. Už za pár minut od podání žádosti budete vědět, zda Vaše žádost byla schválena, a pokud ano, peníze Vám budou obratem zaslány na Váš účet.

Info: Informace o parametrech bankovních půjček se můžete dozvědět na této stránce.Podobné půjčky:
Půjčka Credit Money
Půjčka Vata online