Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka Credit Money

Upozornění: Toto nejsou stránky poskytovatele produktu Credit Money. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.credit-money.cz.


5.1.2013

SMS půjčky nebo také "půjčky před výplatou" patří k oblíbeným nebankovním produktům. Nedávno se mezi těmito malými, rychlými a dostupnými mikroúvěry objevil nový produkt - půjčka Credit Money. Jaké jsou parametry této půjčky a co všechno najdeme na na stránkách www.Credit-Money.cz?

www.Credit-Money.cz - až 15 000 na 14 - 21 dní

Výše Credit Money poskytuje půjčku 500 Kč - 15000 Kč, pokud o půjčku žádáte poprvé, půjčí Vám maximálně 4000,- Kč. Dobu splatnosti si zvolíte mezi 14 - 21 dny. Peníze můžete dostat buďto na bankovní účet nebo poštovní poukázkou.

V případě zaslání peněz na účet máte půjčku již do 15 minut, pokud chcete peníze hotově, budete je mít do 3 pracovních dnů. O půjčku lze žádat jak online na www.Credit-Money.cz, tak pomocí SMS zprávy.

Pro koho je Creditmoney půjčka určena

Credit Money je snadnou a dostupnou půjčkou určenou prakticky pro všechny. Vedle zaměstnanců v trvalém pracovním poměru nebo živnostníků tak o ni mohou žádat lidé bez příjmu - jedná se tedy o půjčku na mateřské dovolené, nezaměstnané, důchodce a seniory či studenty. Podmínkou je věk nad 18 let a občanství ČR.

Výhody půjčky Credit-Money

Credit-Money.cz - "více než půjčka" - je půjčka bez registračních poplatků - nemusíte tedy nikam posílat peníze na účet. Další výhodou je to, že si můžete vybrat, zda chcete peníze hotově nebo na účet.

A v neposlední řadě je výhodou také maximální výše půjčky 500 Kč - 15 000 Kč (U většiny ostatních společností je maximum, které Vám půjčí, 10000 Kč)Podobné půjčky:
Půjčkomat.cz
Půjčka Vata online
Info: Přehledné informace o výhodách a nevýhodách bankovních půjček můžete najít online na těchto stránkách.