Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Vata online - VataOnline.cz

Poskytovatelem půjčky VataOnline je stejnojmenná společnost VATAONLINE s.r.o. Smyslem této půjčky je pomoci překonat kritické období před výplatou, kdy se lehce může stát, že nám pochybí částka 1000, 2000, 3000, 4000 nebo 5000 Kč.

Půjčka VataOnline je právě půjčkou v tomto rozmezí - přesněji 100 - 4999 Kč (pro nového klienta je částka omezena na 2500 korun, pro stávající klienty může být navýšena až na 8000 Kč).Půjčka až na 35 dní

Doba splatnosti se pohybuje mezi 1 a 35 dny s tím, že za poplatek může být prodloužena (až 2 krát o 15 dní). Tato půjčka je určena jak zaměstnancům v trvalém pracovním poměru, tak živnostníkům, důchodcům a je to také půjčka pro ženy na mateřské dovolené. Při žádosti o půjčku se sice prokazují příjmy, ale podmínky jsou v tomto směru daleko benevolentnější než u ostatních typů půjček.

Registrace na VataOnline.cz

Pro získání půjčky Vata online je nutné se nejdříve zaregistrovat na stránkách VataOnline.cz Tam vyplníte registrační formulář, kde zadáte své iniciály a číslo bankovního účtu. Je nutné zdůraznit, že musíte být majiteli daného bankovního konta. Pro ověření čísla Vašeho účtu pak zašlete registrační poplatek 1 Kč na účet VataOnline z důvodu ověření Vašeho účtu.

Půjčka do několika minut na účtu

Po registraci už můžete přistoupit k žádosti o samotnou půjčku. Pokud žádáte o půjčku opakovaně, registraci provádět samozřejmě nemusíte a můžete rovnou přistoupit k žádosti o půjčku. Poté, co žádost o Vata půjčku odešlete (bude potřeba mailem poslat také kopii OP, případně doklady o příjmu), bude Vaše žádost posouzena a v případě kladného vyřízení mohou být peníze do několika minut na Vašem bankovním účtu.

Splacení půjčky

Půjčka se splácí jednorázově poplatkem na bankovní účet VataOnline, s.r.o., v případě problémů se splácením máte možnost si splátku prodloužit až o 30 dnů.
Podobné půjčky:
Půjčka Credit Money
Půjčkomat.cz