Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Výhodné kreditky Citibank

Toto nejsou stránky společnosti Citibank, a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.citibank.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


18.3.2015

Kdo si rád vybírá a porovnává různé finanční produkty, určitě zajásá nad možnostmi, které nabízí Citibank. Mít úvěr přesně podle svých přání umožňuje Citibank kreditka s širokou škálou výhod a způsobů použití. A k tomu poskytuje tato kartav vysokou částku k půjčení.

Kdo by nechtěl disponovat například 600.000 Kč a použít tyto prostředky jen v případě, že je bude potřebovat?Pouhá kreditka?

Pro kreditní karty Citibank platí, že neznají hranic. Disponují s mnoha výhodami a možnostmi využití. Velice zajímavá je možnost půjčení si až trojnásobku svého měsíčního platu. I při běžném průměru tak můžete mít k dispozici až 75.000 Kč. Peníze nemusíte používat a přitom u některých druhů karet netratíte ani na poplatku. Bezplatnost úvěru je velkou výhodou kreditní karty Citibank a jistotou, že zbytečně nezaplatíte ani korunu navíc.

Výhody Citibank kreditek

K úvěru ve vysoké výši získáte mnoho možností, jak si usnadnit život a peněžní starosti přenecháte bance. K nové kreditní kartě získáváte prémii až 500 Kč. V obchodech, které jsou smluvními partnery, platíte jen 75 % ceny. Poskytnutí 25% slevy je velkou úsporou, kterou pocítí váš rozpočet. A pokud se rozhodnete pro bezkontaktní platby, nálepka na kartu je opět zdarma. A Citi World Privileges znamená slevy nejen na malém českém trhu, ale po celém světě. Na dovolené nebo služební cestě si tak užijete výhod nízkých a bezkonkurenčních cen.

Příjemné podmínky

Splácení úvěru je také bezstarostné. Citibank kreditka požaduje jen splacení ve výši 3,2 % čerpané částky měsíčně s minimální hodnotou 200 Kč. Takový nízký objem nezatěžuje váš rozpočet a není znát ani na nákladech.

Při porovnání s výhodami v podobě prémií, přímých bonusů a možností, jak s platební kartou ušetřit, se tato částka vyrovná jen slevami u smluvních partnerů. A fotografie na kreditní kartě podstatně zvyšuje bezpečnost a brání přímému zneužití. Kreditní karta Citibank v sobě kombinuje moderní bankovnictví, které je vstřícné ke klientovi a levné při využití jakéhokoliv kreditu.
Podobné články:
Kreditní karty Citibank
Citi kreditní karta