Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Citi kreditní karta – nakupujte bez starostí

Toto nejsou stránky společnosti Citibank, a.s. Detailní informace o tomto produktu naleznete na www.citibank.cz

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


24.5.2016

Úvěr znamená jen přesun peněz na účet a jejich utracení. A potom stálé a úmorné splácení. Citi kreditní karta sice znamená také úvěrový závazek, ale poskytuje mnoho dalších výhod. Peníze jsou nejen mobilní a pohotově k dispozici. K tomu jakákoliv platba přes Citi kreditní kartu zlevní další služby, nákupy a použití půjčených prostředků.

Bez placení poplatků

Citi kreditní karta je přehledná. Se získáním rychlého úvěru máte také vždy přehled o finančních transakcích, úroku a splátkách. Online se můžete kdykoliv vstupem na účet přesvědčit o stavu svého účtu a zkontrolovat platby nebo výběry z bankomatů. Ovládání kreditní karty od Citibank je jednoduché stejně jako získání.Online žádost

Pro rychlé získání potřebných prostředků stačí z domova vyplnit jednoduchý dotazník a poslat žádost. Během několika minut se s vámi spojí operátor, který poradí se všemi problémy a zodpoví vaše dotazy. Můžete se poradit o výši úvěru, úroku a hlavně nejvýhodnějším čerpání peněz a výběru přesného typu kreditní karty. Citi kreditní karta je vám poté během několika hodin doručena kurýrní službou do vlastních rukou.

Kreditní karta Classic

Existuje řada druhů kreditních karet. Citi kreditní karta Classic je však jednou z nejlepších a nejvýhodnějších na trhu. Můžete ji použít na dovolené nebo na služební cestě, protože platí také v zahraničí. Opatřit kreditní kartou můžete i svoje příbuzné, když jim necháte vydat další 3 karty vaším jménem. Částka od 12.000 Kč až do 150.000 Kč je ojedinělá a představuje vysoký limit. Neplatíte žádné poplatky při vyřízení ani vedení karty.

Nákupy s kreditní kartou

Citi kreditní karta v sobě kombinuje mnoho nezanedbatelných výhod. Proč utrácet víc, než je nutné? Peníze se nevydělávají lehce. Proto mají kreditní karty Citi bezúročné období až 55 dní. A k tomu slevy v různých nákupních centrech, blokaci zcela zdarma a svoji fotografii na přední straně proti zneužití. Citi kreditní karta tak znamená bezpečnost, jistotu splacení peněz díky nízkému úroku a pohodlné používání za každých okolností. Využijte jedinečných výhod levného produktu, který zajistí veškeré vaše finanční potřeby.
Podobné články:
Kreditní karty Citibank
Citibank kreditka