Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Splňte si své sny s půjčkou VitaCredit

Každý člověk má své sny. Někdo si přeje navštívit exotickou destinaci, jiný by rád novou kuchyni nebo splacení staré půjčky. Ať je Váš sen jakýkoliv, k jeho realizaci máte blíže, než si myslíte. S půjčkou VitaCredit získáte peníze úročené velmi nízkou úrokovou sazbou, které můžete investovat prakticky do čehokoliv.

Stačí poskytnout do zástavy nemovitost. Na výběr máte z několika druhů půjček a ty nejzajímavější Vám teď představíme.Úvěr ručený nemovitostí TOP

Tento úvěr je bezúčelový, což znamená, že nemusíte dokládat účel vynaložení peněz. Pokud prokážete bonitu a poskytnete dostatečné zajištění úvěru, získáte velmi výhodnou úrokovou sazbu dokonce již pod deseti procentními body. Tento úvěr ručený nemovitostí Vám přinese částku od 50 tisíc do 1,88 mil. Kč se splatností až na 15 let.

Úvěr Standard na bydlení

Jedná se o účelový úvěr určený k financování bydlení s dobou splatnosti od 1 roku do 15 let. Úroková sazba je jen o něco málo vyšší než u úvěru TOP a výsledná výše splátek se odvíjí od zvolené délky splácení. Úvěr je možné zajistit nemovitostí ve Vašem vlastnictví nebo ve vlastnictví třetí osoby. Půjčená částka může dosahovat až 50 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Úvěr ručený nemovitostí PLUS

Tento neúčelový úvěr je šestiměsíční a zajímavý je tím, že měsíčně splácíte pouze úroky. Celá jistina je splatná až v poslední splátce, tedy v šestém měsíci. Úroková sazba je definována na měsíční bázi. Minimální výše půjčky je 100 tisíc Kč, maximální 50 % hodnoty zastavené nemovitosti.

Konsolidace úvěrů

Konsolidováním úvěrů u VitaCredit sloučíte půjčky do jedné, čímž docílíte nižší měsíční splátky. Sloučit je možné libovolný počet půjček a úvěrů. Sami si stanovíte výši měsíční splátky a zvolíte si dobu splácení od 1 roku do 15 let.