Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka EverydayPlus - informace, parametry

Princip revolvingového úvěru

Půjčka EverydayPlus je poskytována společností Everyday Finance s.r.o. Internetové stránky o půjčce jsou přehledné a ihned vidíte, kolik by Vás jednotlivé částky stály na poplatcích. Úvěrový limit je stanoven až do výše 12 000 Kč a podle Vašich momentálních potřeb si můžete vybrat peníze najednou nebo v menších částkách. Půjčka je tedy vlastně revolvingovým úvěrem.Praktické informace o půjčce

Poplatky platíte pouze za čerpání úvěru (20 % z čerpané částky). Uzavření smlouvy o uživatelském účtu je zpoplatněno 1 Kč a uzavření samotné smlouvy je zcela zdarma. Půjčka EverydayPlus je k dispozici občanům ČR ve věku od 18 let a s pravidelným měsíčním příjmem. Nejčastěji ji klienti využívají jako rychlou půjčku před výplatou.

Získat úvěr je snadné

Společnost vyžaduje registraci a vyplnění online žádosti. Nemusíte se obávat zdlouhavého vyplňování, vše Vám zabere pár minut. Následně vyčkáte na rozhodnutí o schválení půjčky, které trvá v řádech několika desítek minut. Jakmile Vám bude půjčka přiklepnuta, můžete uskutečnit výběr ze svého uživatelského účtu nebo zasláním SMS zprávy. Peníze jsou Vám převedeny na účet v pracovní dny mezi 7 a 19 hodinou.

Jak nastavit dobu splácení?

Při výběru úvěrového limitu na online kalkulátoru se Vám máte možnost vybrat si splatnost úvěru nebo minimální splátky. Pokud provedete výběry v tomto měsíci, vrátíte je až na konci příštího měsíce. Průměrná doba splatnosti tak dosahuje 45 dní. Minimální splátka činí alespoň 1/3 z účtované částky, nejméně však 300 Kč. V případě potřeby můžete požádat o navýšení úvěrového rámce, ale u částek nad 2 000 Kč je vždy nutné zaslat poštou podepsanou smlouvu o revolvingovém úvěru.