Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nebankovní půjčka Aasa - informace a parametry

Toto nejsou stránky společnosti Aasa Czech a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.aasa.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


18.6.2015

Půjčka bez zajištění a online

Hledáte půjčku bez zajištění v dostatečné výši, s přijatelným úrokem a delší dobou splatnosti? Výhodně vychází půjčka Aasa poskytovaná stejnojmennou společností. Tento úvěr vyřídíte rychle přes internet, přizpůsobí se Vašim potřebám a je cenově dostupný. Stačí vyplnit online žádost a splnit nastavená kritéria, která jsou v mnoha ohledech mírná.Podmínky k získání úvěru

Na úvěr ve výši 5 000 Kč až 20 000 Kč a s volitelnou dobou splatnosti od 6 do 12 měsíců musíte splňovat následující požadavky: dosáhnout minimálního věku 20let, být bez negativního záznamu v registrech dlužníků, pobírat pravidelný příjem plynoucí ze zaměstnání a mít trvalý pobyt na území ČR.

Poplatky za úvěr

Za poskytnutí úvěru zaplatíte jednorázový poplatek 1 900 Kč a za jeho vedení měsíční administrativní poplatek 150 Kč.

Rozhodli jste se pro půjčku?

Pokud jste dospěli k rozhodnutí, že o půjčku Aasa zažádáte, nejprve musíte vyplnit online formulář, na jehož základě Vás bude kontaktovat emailem nebo telefonicky pracovník společnosti. Při předběžném schválení můžete být vyzváni k doložení dalších dokumentů. Dokončili jste úspěšně celý proces? Očekávejte kurýra, který Vám přiveze smlouvu k podpisu. Ještě před tím ji ale dostanete na email ke kontrole a s ní Vám budou zaslány podmínky poskytnutí úvěru a návrh splátkového kalendáře. Po podpisu jsou Vám peníze zaslány na účet.

Jak úvěr splatit?

Úvěr splácíte na základě Vámi schváleného návrhu splátkového kalendáře. Půjčku je možné kdykoliv předčasně splatit, a to bez jakéhokoli poplatku. Zjistili jste, že datum splátky nevychází s Vaším výplatním dnem? Jednoduše si jej změňte přes klientský servis.


O půjčku Aasa můžete jednoduše požádat na stránce aasa.cz