Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka Kredito24 je rychlá a dostupná

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

28. 7. 2015

Společnost Kredito24 spadá pod německou firmu Kreditech SSL Holding GmbH a garantuje nejrychlejší půjčky na trhu. To se může hodit, když se něco nečekaně rozbije v domácnosti nebo se porouchá auto. Nápomocnou ruku Vám v takové chvíli podá půjčka Kredito24.Kolik peněz je Vám poskytnuto?

Pro nové zákazníky je k dispozici částka až 5 000 Kč se splatností do 30 dnů. Stálí a věrní klienti s dobrou platební morálkou mohou požádat až o 15 000 Kč. Využijte možnosti flexibilního výběru a sami si určete částku a délku splatnosti. Z příští výplaty pak půjčku bez problémů splatíte. S půjčkou Kredito 24 jsou si všichni rovni – poplatky jsou pro všechny stejné a nepřekvapí Vás žádné dodatečné náklady.

Co Vás čeká?

Nemusíte chodit na žádnou pobočku ani podstupovat složité papírování. Žádost o úvěr jednoduše vyplníte přes internet. Spravedlivý automatizovaný systém během chvíle rozhodne, zda máte na úvěr nárok. Usmálo se na Vás štěstí? Dalším krokem je převést 1 Kč na účet poskytovatele půjčky za účelem ověření čísla Vašeho účtu. Pokud celý proces dokončíte v pořádku, peníze jsou Vám okamžitě odeslány na účet.

Včasné splacení = vyšší úvěrový rámec

Půjčku můžete splatit i předčasně, aniž byste za to cokoliv platili. Pokyny k platbě najdete ve svém uživatelském účtu. V případě, že půjčku Kredito24 splatíte včas, stoupne Váš úvěrový rámec až do výše 15 000 Kč. O úvěr budete moci požádat i prostřednictvím SMS zprávy a celý proces bude ještě rychlejší.

Podmínky k získání půjčky

Žadatelé mohou být ve věku od 18 do 65 let s českým občanstvím a trvalým pobytem na území ČR. K vyřízení půjčky je zapotřebí dostupné připojení k internetu a mobilní telefon. Nevýhodu mohou někteří spatřovat v podmínce, že žadatel nesmí mít záznam v registru dlužníků.