Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Výhodná kreditní karta České spořitelny

Toto nejsou stránky společnosti Česká spořitelna, a.s. Detailní informace o této společnosti a jejích produktech naleznete na www.csas.cz.

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


17.1.2016

Spoření není často ideálním způsobem získání prostředků. Dlouhá doba znehodnocuje ukládanou hotovost, protože skutečná i skrytá inflace působí jako kyselina. Rozleptá každé plány na nákup vybavení, pořízení majetku nebo pěknou dovolenou. Zajistit si peníze bez odkládání stokorun lze dokonce bez placení úvěru jednou kvalitní kreditní kartou.

Přesně takovou, jakou je kreditní karta České spořitelny.Odměna pro každého

Za poskytnutí úvěru nejen neplatíte, ale získáváte řadu výhod. Česká spořitelna nerozlišuje obchodníky, u kterých nakupujete, a za každou transakci vám sníží cenu o 1 %. Čím častěji kartu používáte, tím větší je vaše odměna. Kreditní karta České spořitelny vám také nabije vysokou částku pro jakékoliv použití. Nebojte se získat produkt, který se osvědčil a kde máte jistotu zavedené finanční instituce. Budete za svůj výběr příjemně odměněni.

Slevový program

Kromě běžné slevy se může každý zúčastnit také výhodného programu Sphere card a Partner. Více než 10.000 smluvních partnerů České spořitelny poskytuje minimálně 5% slevy, která dosahuje až 30 %. Takové nákupy jistě potěší vaši peněženku a umožní se trochu “rozšoupnout”. V obchodech označených logem této karty dostanete stejné zboží za mnohem nižší ceny. Stačí jen upozornit, že jste členem tohoto věrnostního programu České spořitelny. A kreditní karta České spořitelny VIP nebo Student zajistí ještě větší a zajímavější možnosti získání zboží za minimální cenu.

Vždy s prostředky

Kreditní karta České spořitelny je trvalým zdrojem peněz. Můžete ji mít s úvěrem až 200.000 Kč do několika hodin. Platit můžete doma nebo v zahraničí a vybírat peníze zdarma ze všech bankomatů České spořitelny.

Přes internetové bankovnictví nebo s pomocí nastavených sms zpráv budete vždy přehledně informování o stavu konta a splácení. A samozřejmostí je bezúročné splácení, disponování hotovostí 24 hodin denně včetně možnosti čerpat další a další peníze.Info: Zajímají vás podrobnější informace o parametrech kreditních karet? Chtěli byste vědět, jak zacházet s kreditkou, aby vám byla dobrým sluhou? Navštivte informační web Univerzální-Půjčka.cz a dozvíte se víc.