Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Japonská půjčka – pomocník ve finanční nouzi

Hledáte nejvýhodnější a nejrychlejší půjčku pro vyřešení nečekaných výdajů a hodil by se Vám dobrý tip? Vyzkoušejte Japonskou půjčku, novinku mezi nebankovními půjčkami, která ve většině případů garantuje výsledek do 1 minuty od odeslání žádosti.

Tuto rychlost zaručuje automatizovaný systém pro vyhodnocování žádostí.Půjčte si zdarma bez poplatku

Požádejte v klidu svého domova o částku od 1 000 do 4 999 Kč a jako nový klient získejte první půjčku zdarma. Podmínkou je splatit ji do 14 dní, ale pokud víte, že do tohoto termínu Vám nepřijde výplata nebo jiný příjem, můžete si půjčku sjednat až na 30 dní, ovšem za každou tisícovku zaplatíte poplatek ve výši 33 Kč. I s poplatkem je ale půjčka mimořádně výhodná a to jí dává náskok před konkurencí.

Odměna pro věrné klienty

Pokud úspěšně splatíte první půjčku a uvažujete o další, společnost Vám nabídne až 15 000 Kč na 30 dní. Jako stálý a ověřený klient s dobrou úvěrovou historií a platební morálkou dosáhnete až na 50 000 Kč s dobou splatnosti na 12 měsíců. Jestliže nebudete mít peníze na splátku, můžete si odložit termín splatnosti až pětkrát o 30 dní úhradou alespoň 20 % půjčky a poplatku 49 Kč za prodloužení.

Podmínky Japonské půjčky

Japonská půjčka je dostupná pouze přes internet a celý proces začíná vyplněním a odesláním on-line žádosti. V průběhu první žádosti sdělíte údaje z Vašeho občanského průkazu a zašlete 1 Kč ze svého bankovního účtu, která slouží k ověření pravosti Vaší identity. Při posuzování půjčky se přihlíží k záznamům v registrech dlužníků a u částek nad 5 000 Kč se dokládá výše příjmu.

Výplata peněz do 10 minut

Výplata peněz probíhá na Váš bankovní účet. Doba doručení peněz je závislá na tom, v jaké bance máte účet a zda žádost odesíláte ve dne nebo v noci. Částka se Vám přičte na účet obvykle do 24 hodin. V případě, že potřebujete peníze ihned, můžete zvolit za poplatek expresní výplatu a získat peníze do 10 minut od okamžiku odeslání ověřovacího poplatku.


O Japonskou půjku můžete požádat jednoduše na www.JaponskaPujcka.cz.