Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka Finsen - parametry

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

10. 7. 2014

Částka 1.000 Kč až 20.000 Kč se dobře pamatuje, ale někdy těžce shání. Získání peněz ve finanční nouzi může být těžkým oříškem k rozlousknutí. Často se musíte spolehnout na nevýhodné nabídky nebo poprosit přátele či příbuzné. Pár tisíc tak třeba získáte, ale dvacet tisíc půjčí málokdo. Jen půjčka Finsen s penězi problémy nedělá.Tisíc korun

Tisícikoruna je malá částka, která může někdy dost chybět. Když je peněz dost, tak jde o maličkost, ale když peníze chybějí, najednou se těžko hledá přítel v nouzi. Finsen půčka vám 1.000 Kč na 21 dní za nízký poplatek 250 Kč zařídí bez problémů. Stačí k tomu jedna sms zpráva a výběr způsobu čerpání peněz. Anebo si půjčte rovnou 20.000 Kč. Je to stejně snadné.

Půjčka bez poplatku

Půjčka od společnosti Finsen je solidní produkt, který nejen na půjčení vydělává, ale také zajišťuje svým klientům nadstandardní podmínky. Půjčit si můžete dokonce zcela zdarma. Kolik si půjčíte, tolik také vrátíte. Nic víc. Není v tom žádný háček nebo klička. Půjčku bez úroku si sjednáte přes sms nebo online. Peníze se převedou na váš účet a vy s nimi můžete disponovat. Poštou dostanete dopis s jednoduchými smluvními podmínkami. Vyplníte údaje a pošlete zpět. Za 21 dní vrátíte pouze půjčenou částku. Pokud si půjčíte 1.000 Kč vracíte jen 1.000. Tato půjčka je tak jeden z nejvýhodnějších peněžních závazků na trhu.

Opakovaná půjčka

Po podepsání smlouvy můžete čerpat peníze kdykoliv znovu. Stačí zaslat sms s požadovanou částkou. Nemusíte se dále zabývat detaily, administrativou nebo byrokratickými předpisy. Všechny podmínky půjčky máte ve svých rukou a po podpisu smlouvy využíváte peníze kdykoliv a kdekoliv potřebujete.

Je přece vždy výhodné zajistit si okamžitou finanční rezervu. Finsen rychlá půjčka je moderní způsob půjčení peněz každému. Bez jakýchkoliv překážek a bez vysokých úroků získáváte možnost dispozice se slušnou finanční částkou.Poznámka: Půjčka od společnosti Finsen Czech, SE v tuto chvíli již není nabízena.