Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Swiss Life Select Česká republika

Společnost Swiss Life se pyšní více jak 150letou historií. Tato přední evropská finanční skupina dnes působí v řadě zemí světa. Spravuje privátní a korporátní finance, zabývá se řízením rizik a zajištěním penzí. Švýcarská společnost poskytuje v České republice finanční poradenství a klade důraz na svou nezávislost a na potřeby klienta.

V současné době se její služby dělí na:

  • Privátní finanční poradenství
  • Premium
  • Corporate Services

Privátní finanční poradenství

Základem je analýza financí klienta, jejímž cílem je navrhnout řešení finančních cílů a přání. Klient se dozví, jak může snížit výdaje za finanční produkty, jak zvýšit příjmy ze svého finančního majetku nebo jak lépe financovat bydlení.Odborní pracovníci sestaví řešení, které odpovídá situaci klienta. Spolupráce nekončí podpisem jednotlivých smluv, ale je dlouhodobá. V rámci privátního finančního poradenství se klient dozví:

  • Jak chránit majetek
  • Jak ochránit příjmy
  • Jak se ochránit před způsobením škody
  • Jak se zabezpečit na důchod
  • Jak se zabezpečit finančně
  • Jak financovat bydlení

Služba Premium

Tato služba se zabývá řešením komplexních potřeb movitých klientů a pomáhá jim se správou majetku, jeho nadstandardní ochranou a přípravou k předání dalším generacím. Movitá klientela má nákladná přání a chce žít v penzi aktivně, a právě pomocí této služby se připravují zdroje pro realizaci těchto požadavků, např. z volného kapitálu.

Corporate Services

Společnost se také zaměřuje na snižování mzdových nákladů a zajišťuje kompletní servis v oblasti zaměstnaneckých benefitů. Co to přináší firmám? Zejména zvýšení ziskovosti a efektivnější fungování. Tuto službu mohou využít jak živnostníci a malé firmy, tak velké společnosti, nadnárodní korporace i veřejný sektor.

Doplňkové služby

Na stránkách společnosti Swiss Life Select je možné spočítat si pomocí online kalkulačky mzdu, výši důchodu, důchodový věk nebo výhodnost stavebního a penzijního spoření. V nabídce je také aplikace pro mobilní telefony.Název společnosti: Swiss Life Select Česká republika, s.r.o.
Sídlo: Holandská 3, 639 00 Brno
Kontaktní email: info@swisslifeselect.cz
Web: http://www.swisslifeselect.cz/