Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Gepard finance - specialista na finanční poradenství

Hledáte společnost, která se specializuje na finanční poradenství nebo kompletní zpracování úvěrových produktů spojených s financováním nemovitostí? Taková společnost na finančním trhu existuje – GEPARD FINANCE. Tato česká makléřská společnost je jako jediný hypoteční broker certifikován u všech hypotečních bank na českém trhu.

Proč hypotéku s GEPARD FINANCE?

Nejvýhodnější hypotéka a úroková sazba

Klientům bezplatně zpracovává úvěrové produkty hypotečních bank a zajišťuje všechny typy pojištění. Již více než 30 tisíc klientů uzavřelo úvěrovou smlouvu s bankou prostřednictvím GEPARD FINANCE. Tato společnost je totiž zárukou toho, že klient získá nejvýhodnější hypotéku s nejnižší možnou úrokovou sazbou. Její obchodní centra se nacházejí po celé České republice a jsou tak dostupná každému.Vše na jednom místě

Nejvýhodnější hypotéku klient vyřídí na jednom místě, aniž by musel obcházet jednotlivé banky a úřady. Navíc za něj společnost získá a vyřeší všechny dokumenty spjaté s úvěrem a souvisejícím pojištěním. Klient ušetří nejen na úrokové sazbě, ale i na vstupních nákladech (např. poplatcích za schválení hypotéky).

Následná péče

GEPARD FINANCE je s klientem i při následném čerpání hypotečního úvěru na účet prodávajícího a neopouští ho ani potom. Společnost je mu k dispozici i v případě neočekávaných životních situací, při získání nového fixačního období nebo při refinancování hypotéky, a to vše zdarma.

Nejrychlejší hypotéka

Nejen, že klient dostane nejlepší možné podmínky na trhu, ale hypoteční úvěr bude vyřízen v kratším čase, než kdyby si jej vyřizoval sám. Nejrychlejší hypotéka je vhodná pro ty, kteří nechtějí ztrácet čas porovnáváním produktů různých bank, chtějí nejvýhodnější podmínky a hypotéku ušitou na míru z produktů všech tuzemských bank.Název společnosti: GEPARD FINANCE, a.s.
Sídlo: Pernerova 659/31a, 186 00 Praha 8 - Karlín
Kontaktní email: info@gpf.cz
Web: http://www.gpf.cz/