Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Partners - přední česká poradenská společnost

Partners Financial Services, a.s. je česká akciová společnost, která zahájila svou činnost v roce 2007. Dokázala si vybudovat silnou pozici na českém trhu a v současnosti je největší finančně-poradenskou společností s více než 400 tisíci klienty. Jejím posláním je poskytovat nezávislé a kvalitní finanční poradenství tak trochu „jinak“.

V čem je tato společnost jiná? Nespokojuje se jen s aktuální nabídkou finančních produktů na trhu, ale spolu s obchodními partnery vytváří jedinečné produkty, které nabízí pouze její poradci.Individuální přístup ke klientovi

Společnost Partners ke každému klientovi přistupuje jako k jedinečné osobnosti s vlastními cíli, která si zasluhuje vyšší životní úroveň. Pro klienta se stává celoživotním partnerem a rádcem v oblasti osobních financí.

Finanční plán šití na míru pomáhá klientovi splnit krátkodobé i dlouhodobé cíle a zároveň jej zajistit při neočekávaných událostech. Finanční poradce s klientem také zhodnotí stávající smlouvy, zda odpovídají jeho životní situaci.

Průběh spolupráce s finančním poradcem Partners

Partnerství se společností Partners je dlouhodobé a nekončí podpisem smluv. Jak probíhá? Nejprve je nutné provést Analýzu, poté následuje Poradenství a nakonec Servis.

Analýza

První schůzka s poradcem se uskuteční v kanceláři společnosti či na místě, které určí klient. Poradce zanalyzuje příjmy a výdaje zákazníka, aby na jejich základě připravil finanční plán.

Poradenství

Finanční plán je představen klientovi na dalším setkání. Pokud s plánem klient souhlasí, na závěr setkání dojde k podpisu smluv. U složitějších plánů dochází k podpisu až na dalších schůzkách.

Servis

Finanční poradce je klientovi k dispozici, kdykoliv se změní jeho životní situace a je zapotřebí upravit finanční plán. Tento plán reaguje i na legislativní změny a na nové podmínky na finančním trhu. O těchto změnách je klient informován.Název společnosti: Partners Financial Services, a.s.
Sídlo: Prague Gate, 4. patro, Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 4 – Chodov
Kontaktní email: info@partners.cz
Web: http://www.partners.cz/