Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

OVB Allianz - informace o společnosti a jejích službách

OVB Allfinanz, a.s. působí na českém trhu od roku 1993 jako dceřiná společnost německé nadnárodní akciové společnosti OVB Holding AG. Tato společnost je v partnerském vztahu s těmi největšími a nejznámějšími finančními institucemi, proto svým klientům dokáže pomoci ve správném výběru mezi různými produkty a jejich poskytovateli.

Společnost klade důraz na komunikaci se svými klienty. Zjišťuje jejich přání a životní cíle a navrhuje individuální řešení s přihlédnutím k jejich okamžité situaci a ke státnímu zajištění a podpoře. Již více než 40 let je prioritou společnosti existenční zajištění klientů.Co je cílem OVB finančního poradenství?

V rámci OVB finančního poradenství se vždy přihlíží na zajištění stáří klientů, ale také na zajištění a udržení příjmu v případě nemoci či jiných nepředvídatelných událostí. Finanční poradenství myslí i na oblast majetku a s ním spojených rizik v případě jejich ztráty nebo poškození.

Zajištění příjmu

Společnost klientům pomůže zajistit, aby v případě úrazu, nemoci nebo ztráty zaměstnání měli dostatek finančních prostředků pro zabezpečení rodiny a na splácení stávajících úvěrů a hypoték. Spolupráce s OVB Allfinanz je také zárukou toho, že po odchodu do důchodu klienti budou disponovat dostatkem financí.

Zajištění majetku

Finanční poradenství nabízí řešení pro ochranu movitého a nemovitého majetku, motorových vozidel a pro případy, kdy klienti budou muset uhradit škodu na majetku či zdraví, kterou sami zavinili.

Budování majetku

Poradci společnosti splní klientům sen o okamžitém bydlení. Vyřeší s nimi financování výstavby nebo koupi bytu či domu, případné opravy a nákladné rekonstrukce. Pomohou jim také při vypořádání majetkových vztahů k nemovitostem.

Zhodnocení majetku

Díky postavení na trhu umí společnost efektivně zhodnotit volné finanční prostředky klientů tak, aby bylo riziko rozloženo mezi jednotlivé společnosti nebo produkty.Název společnosti: OVB Allfinanz, a.s.
Sídlo: Baarova 1026/2, Praha 4, 140 00
Kontaktní email: ovb@ovb.cz
Web: http://www.ovb.cz/