Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Fincentrum - jedna z nejvýznamnějších finančně-poradenských společností

Fincentrum a.s. je jednou ze tří nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice. Na prvním místě jsou pro ni kvalita a zájmy klienta. Své služby nabízí nejen domácnostem, ale i korporátní klientele prostřednictvím svých poradců a poradenských center. Společnost pomáhá svým klientům zorientovat se v produktech renomovaných finančních institucí. V roce 2018 se Fincentrum stalo součástí zahraniční skupiny Swiss Life a nadále funguje jako divize společnosti Fincentrum & Swiss Life Select a.s.

Činnost této společnosti je rozdělena do několika divizí, mezi nimiž probíhá příkladná spolupráce ve prospěch klienta:

  • Finanční poradenství
  • Fincentrum Reality
  • Korporátní obchody
  • Společenské projekty
  • Odborné portály

Finanční poradenství

Tato divize pomáhá lidem doslova bohatnout. Od roku 2003 poradci obsloužili v České republice a na Slovensku více než 100 tisíc klientů a ročně splní sen o novém bydlení až 3 tisícům rodinám. O klienty se stará více než dva tisíce finančních poradců, kteří se orientují ve světě financí, pojišťovnictví a investic a různými finančními nástroji naplňují cíle zákazníků za minimálního rizika.Fincentrum Reality

Tato dceřiná společnost je zprostředkovatelem při nákupu a prodeji nemovitostí. Klientovi poradí s financováním nemovitosti, s jeho koupí i prodejem.

Korporátní obchody

Jste malý nebo střední podnikatel, organizace nebo státní instituce? Divize Korporátních obchodů Vám pomůže v oblasti pojištění, vzdělávání zaměstnanců ve finanční oblasti a v oblasti optimálního využití finančních produktů v personální politice.

Společenské projekty

Společnost spustila ve spolupráci s odbornými portály projekty Investice roku, Fincentrum Banka roku a Zaměstnavatel roku.

Odborné portály

Společnost Fincentrum je provozovatelem několika odborných portálů, na jejichž obsahu se také podílí odborníci na ekonomiku a finance Česka a Slovenska. Tyto portály obohacují finanční poradce o nové znalosti a informují o možnostech investování a aktualitách v oboru. Příkladem je Investujeme.cz nebo Hypoindex.czNázev společnosti: Fincentrum, a.s.
Sídlo: IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8
Kontaktní email: info@fincentrum.com
Web: http://www.fincentrum.com/