Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Životní pojišťovna MetLife

Historie MetLife pojišťovny a.s. v České republice se datuje k roku 1992, kdy se stala jednou z prvních univerzálních pojišťoven se stoprocentní zahraniční kapitálovou účastí v České republice. V roce 2002 se proměnila na výlučně životní pojišťovnu a začala budovat síť pojišťovacích zprostředkovatelů, kanceláří a agentur.

Od roku 2010 je součástí americké pojišťovny MetLife, Inc a v součastnosti nabízí životní a úrazové pojištění a pojištění pro děti. Nyní má tato pojišťovna více jak 750 000 spokojených klientů.Speciální produkty MetLife pojišťovny

FairLife

Toto investiční životní pojištění se dokonale přizpůsobí Vašim aktuálním nárokům a potřebám. Jste příznivci zdravého životního stylu a máte nemanuální zaměstnání? Pojišťovna Vás za to odmění – má pro Vás přichystané zajímavé slevy. Odměnu také dostanete za bezeškodní průběh a za věrnost. V případě dožití konce pojistného Vám bude vyplaceno pojistné plnění ve výši aktuální kapitálové hodnoty pojištění a v případě Vaší smrti bude částka vyplacena osobám uvedeným ve smlouvě. Vybírat můžete z volitelných připojištění, např. pro případ smrti úrazem, náhlé smrti, trvalým následkům, invaliditě či pracovní neschopnosti.

Kombi

Pojistit se proti úrazu a nemoci lze prostřednictvím pojištění Kombi. V rámci tohoto produktu můžete připojistit až pět Vašich dětí. Zvolit si můžete připojištění, např. pro případ smrti úrazem, náhlé smrti, trvalým následkům, invaliditě, rakovině, chirurgickému zákroku, pracovní neschopnosti i hospitalizaci.

Kamarád

Produkt Kamarád je zajímavá nabídka pro rodiče, kteří kladou důraz na zdraví a vzdělání svých dětí. Pojištění můžete sjednat i s investiční složkou a tím spořit svému dítěti do budoucích let. Toto pojištění je pro jedno dítě a až dvě dospělé osoby. K pojištění úrazu nebo nemoci dítěte lze zvolit jeden ze čtyř cenově zvýhodněných balíčků. Pokud dojde k úrazu dítěte v době prázdnin, dochází k automatickému navýšení pojistného plnění. Narodilo se Vám další dítě? Pro druhé a další dítě v rodině dostanete slevu na pojistném.Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: MetLife pojišťovna a.s.
Sídlo: V Celnici 1028/10, 117 21, Praha 1
Kontaktní email: info@metlife.cz
Web: http://www.metlife.cz/