Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

AXA pojišťovna

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti AXA pojišťovna, a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.axa.cz.


5.5.2014

AXA pojišťovna a.s. je nejmladším členem skupiny AXA v České republice a na trh vstoupila v polovině roku 2008. Zaměřuje se na běžné klienty, kteří si u ní mohou sjednat pojištění bydlení, pojištění vozidel, životní pojištění, úrazové pojištění a cestovní pojištění.

AXA Česká republika s.r.o. zahájila svou činnost na českém trhu v roce 1998 a je zejména zprostředkovatelskou společností, a to v oblasti smluv penzijního připojištění, pojišťovnictví, stavebního spoření a vydávání platebních karet. Poskytuje poradenské služby v oblasti stavebního spoření a software. Pod skupinu AXA dále spadá AXA životní pojišťovna a.s., která klade důraz na kvalitní pojišťovací servis a finanční poradenství, AXA investiční společnost a.s. a AXA penzijní společnost a.s.

Jaké konkrétní produkty pojišťovna nabízí?

Pojištění domácnosti

Chraňte své bydlení a věci v domácnosti proti škodám, které mohou být nečekané. AXA pojišťovna za Vás zaplatí škody vzniklé živelními událostmi, vodovodními haváriemi, krádežemi vloupáním nebo loupežným přepadením, vandalismem, poškozením stavebních součástí, povodní a záplavou, zkratem, rozbitím skla, nepřímým úderem blesku či přepětím. Pojistit můžete i nemovitost ve výstavbě.

Pojištěním získáte řadu výhod, unikátní slevu v minimální výši 3 % za bezeškodní průběh, výhodné pojištění proti povodním a rozsáhlé asistenční služby. Pojištění Stavby kryje škody ve Vašem bytě a pojištění Domácnost chrání vybavení bytu. Součástí obou produktů je pojištění odpovědnosti za Vámi způsobené škody.

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění můžete uzavřít i on-line během pár minut. Sami si můžete zvolit požadované krytí a délku pojištění. Výhodou je asistenční služba, která je Vám nepřetržitě k dispozici, a pojištění na zranění při rekreačních sportech. Pojišťovna má také smluvní zdravotnická zařízení po celém světě. Máte možnost se i připojistit, např. na rizikové sportovní aktivity, proti ztrátě zavazadel, sportovního vybavení a osobních věcí.Název pojišťovny: AXA pojišťovna a.s.
Sídlo: Lazarská 13/8 , 120 00 Praha 2
Kontaktní email: info@axa.cz
Web: http://www.axa.cz/