Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Allianz pojišťovna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Allianz pojišťovna, a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.allianz.cz.


4.4.2014

Allianz pojišťovna, a.s. spadá pod největší světový pojišťovací koncern Allianz Group, který pojišťuje životy a majetky 80 milionů lidí ve více než 70 zemích světa. Tato pojišťovna působí v České republice od roku 1993 a v současné době má více než 700 tisíc klientů. Na našem území je to třetí největší pojišťovna a za dobu své existence uzavřela více než 9 milionů smluv.

Allianz pojišťovna získala řadu ocenění v soutěži Zlatá koruna a v roce 2013 si převzala zlatou medaili za Nejlepší pojišťovnu 2013 v soutěži Hospodářských novin.

Klienti pojišťovny a její hlavní produkty

Klientem této pojišťovny se může stát každý, a je jedno, zda jste běžný občan či podnikající osoba. Portfolio pojišťovny se skládá ze životního pojištění, pojištění soukromého majetku, pojištění odpovědnosti za škodu, cestovního pojištění, komplexního pojištění vozidel, majetkového pojištění pro podnikatele a pojištění průmyslových rizik.

Oblíbené produkty pojišťovny

Pojištění domácnosti

Pojištění domácnosti od Allianz se chlubí nejširším krytím na trhu. Toto pojištění hradí případné škody i u Vás doma. Pojišťovna vyplatí skutečnou hodnotu majetku bez ohledu na sjednanou pojistnou částku. Pojistit se můžete proti požáru, nepřízni počasí, vodě z vodovodního zařízení, krádeži a loupeži, pádu předmětů, znečištění kouřem, proti vodě z kanalizace, přepětí, podpětí i vandalismu.

Životní pojištění se speciálním připojištěním PRO ŽENY

V čem je výjimečné? Dokonale se přizpůsobí Vašim mírám a získáte s ním řadu výhod. Kromě Vás můžete pojistit i Vaše nejbližší a v případě potřeby získáte široký rozsah asistenčních služeb i počet pojištěných diagnóz různých nemocí. Pojišťovna je s Vámi, když máte závažné onemocnění, když Vás čeká operace, když máte těhotenské nebo poporodní komplikace nebo když se Vám narodí závažně postižené dítě.


Více o nabídce produktů Allianz pojišťovna, a. s. se dozvíte na www.allianz.cz.


Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: Allianz pojišťovna, a. s.
Sídlo: Ke Štvanici 656/3 , 186 00 Praha 8
Kontaktní email: info@allianz.cz
Web: http://www.allianz.cz/