Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Pojišťovna Kooperativa - informace o společnosti

Kooperativa pojišťovna a.s. je součástí koncernu Vienna Insurance Group (VIG). Na našem území působí od roku 1991, kdy byla první komerční pojišťovnou v bývalém Československu. V současnosti je druhou největší tuzemskou pojišťovnou.

Zajistný program

Oblasti životního a neživotního pojištění jsou chráněny zajistnými programy od světových zajišťoven (Swiss Re, SCOR, Munich Re, Hannover Re), které jsou zárukou toho, že všechny závazky vůči klientům budou splněny. Týká se to hlavně velkých škodných událostí či katastrof.Kdo může služby pojišťovny využít?

Pojišťovna Kooperativa se nezaměřuje pouze na běžné občany, ale nabízí sortiment svých služeb a pojištění klientům z řad firem, měst a obcí. Jako občan můžete využít pojištění osob, majetku, vozidel a cestovní pojištění, a jako firma např. pojištění malých a středních podniků, podnikatelů a průmyslu.

Jaké zajímavé produkty pojišťovna nabízí?

Pojištění domácnosti

S Kooperativou se můžete pojistit proti živelnému nebezpečí, krádeži či loupeži, úmyslnému poškození či zničení věcí, dočasnému přepětí či podpětí, rozbití okenního skla či havárii rozvodů. Výhodné je pojistit se proti odpovědnosti za škodu, kterou můžete způsobit sousedům vytopením. Pojištění domácnosti se automaticky vztahuje i na věci v nebytových prostorech, jako jsou sklepní kóje či garáže.

Úrazové pojištění

S úrazovým pojištěním získáte vysokou pojistnou ochranu, což je zárukou toho, že v případě úrazu předejdete finančním problémům. Můžete si sjednat pojištění pro případ různých důsledků úrazu a pojištění můžete průběžně měnit podle Vašich potřeb. K tomuto pojištění lze sjednat připojištění proti událostem: smrt, trvalé následky, tělesné poškození, pracovní neschopnost či pobyt v nemocnici, a to vše následkem úrazu.Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny:Kooperativa pojišťovna, a.s.
Sídlo: Brněnská 634, 664 42 Modřice
Kontaktní email: info@koop.cz.
Web: http://www.koop.cz/