Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Aegon pojišťovna a.s.

Upozornění: Toto nejsou stránky společnosti Aegon pojišťovna a.s. Detailní informace o této společnosti naleznete na www.aegon.cz.


5.5.2014

Aegon pojišťovna, a.s. zahájila činnost na českém trhu v dubnu 2005. Tato pojišťovna je zejména specialistou na prodej investičního životního pojištění.

Aegon pojišťovna je součástí světové společnosti Aegon, která podniká v oblasti životního pojištění, penzijního připojištění a investic. V současné době má více jak 47 milionů klientů ve 20 zemích světa. Česká republika je pro tuto společnost jedním z preferovaných trhů.

Jaké produkty si můžete sjednat?

Investiční životní pojištění

Životní pojištění Vás ochrání před důsledky rizik, která mohou ve Vašem životě nastat. Investiční životní pojištění je navíc kombinací ochrany pro případ nenadálých událostí a vytváření finanční rezervy. Toto pojištění je vhodné sjednat si tehdy, když by nenadálá událost výrazně ovlivnila Váš rodinný rozpočet.

Investiční životní pojištění od Aegon pojišťovny je ceněno pro svou variabilitu a flexibilitu. V průběhu trvání smlouvy lze pojištění přizpůsobovat Vašim aktuálním potřebám a životním situacím. Základem pojištění je pojištění pro případ smrti nebo dožití. Sjednat si také můžete připojištění pro případ úrazu, vážných onemocnění, invalidity, pracovní neschopnosti nebo hospitalizace. S tímto pojištěním si vytváříte finanční rezervu, kterou budete potřebovat za delší čas. Pokud se dožijete stanoveného věku, pojišťovna Vám tuto rezervu vyplatí.

Aegon FIT

Program Aegon FIT šetří Vaše peníze – znamená úsporu na pojistném. Tento program je určen pro klienty se zvýšenou tělesnou hodnotou BMI. Na rozdíl od konkurenčních pojišťoven neplatíte za vyšší BMI dražší pojistku, naopak můžete na pojistném výrazně ušetřit. Stačí vstoupit do tohoto programu a během dvou let snížit svůj BMI o dva body. Na stránkách Aegon pojišťovny si můžete online spočítat, kolik Vám Vaše BMI ušetří peněz.Kontaktní údaje pojišťovny

Název pojišťovny: Aegon pojišťovna, a. s.
Sídlo: Na Pankráci 26, Praha 4
Kontaktní email: dotazy@aegon.cz
Web: http://www.aegon.cz/