Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Je možné půjčit si 20.000 Kč hotově na ruku?

Na finančním trhu se vyskytuje široká škála půjček. Vypůjčit si můžeme od pěti set korun až po miliony. Většinou jsou peníze zasílány na účet, někdy je také možné dostat je na ruku – v hotovosti. Podívejme se, jak to vypadá v oblasti půjček kolem 20 tisíc Kč, které můžete dostat na ruku – tedy hotovostních půjček 20000 Kč.Hotovostní půjčka ve výšce 20.000 Kč od banky

V zásadě existuje několik způsobů jak získat částku 20 000 v hotovosti. Záleží na Vašich příjmech – zejména na tom, zda své příjmy jste schopni doložit, a také třeba na tom, zda máte či nemáte zápis v registrech dlužníků. Pokud je vaše bonita dobrá (tedy máte dostatečné a prokazatelné příjmy) a nemáte problémy s registry, bude pro Vás nejlepší hotovostní půjčka 20000 od banky. Takovouto půjčku lze získat buďto prostřednictvím kreditní karty nebo formou hotovostního úvěru. P5edstavitelem takového úvěru je například Expres půjčka od GE Money Bank.

20.000 bez doložení příjmů

Pokud nemůžete prokázat výši svých příjmů nebo jsou Vaše příjmy nedostatečné, budete se muset obrátit na některé z nebankovních půjček. Máte možnost využít například tzv. SMS půjčky před výplatou. Ty jsou sice většinou limitovány výší 5000 nebo 10000 Kč, ale existují i vyjímky. Tou je třeba půjčka od společnosti Aasa, u níž můžete o dvacet tisíc korun požádat.

Na ruku nebo na složenku

Pokud nemáte běžný účet, nebo z nějakého důvodu ho nechcete použít, nabízí se možnost vypůjčit si peníze a nechat si je zaslat na složenku. Jedním z mála subjektů, které tuto možnost nabízí je Ferratum. Nabízí zaslat až 10.000 Kč, také na složenku.

Důležité je to, abyste byli schopni všechny půjčky řádně splatit a nedostali se do dluhové pasti. Proto si pečlivě spočítejte svoje příjmy a výdaje a ujistěte se, že budete moci splátky řádně splácet.