Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Jak vybrat hypoteční úvěr

Kdo by nechtěl být jednou rentiérem a žít bez obav z budoucnosti. Mít zajištěný příjem je snem mnoha lidí. Nemusí zůstat jen u snu. Hypoteční úvěr může představy proměnit v realitu. Stačí jen získat ten správný produkt, který není žádným snem, ale skutečným zajištěním bezpracných příjmů.

Žít s úvěrem

Mnozí majitelé nemovitostí žehrají na svůj úděl, kdy si koupili dům nebo byt ze svých vlastních prostředků. Tím se připravili o hotovost, která jim mohla přinést vysoké zisky. Přitom mohli získat velice levný a příjemný hypoteční úvěr, který by jim zajistil stálou hotovost a pohodlné inkasování peněz. Nájmy totiž dávno nejsou regulované a znamenají vysoké zhodnocení majetku. Mít dům nebo byt se vyplácí.

Náš tip: Více informací o hypotékách a půjčkách na bydlení najdete na této stránce.

Vysoká hodnota

Nemovitost neztrácí na ceně a je možné ji použít k jakémukoliv účelu. Nemovitostí se dá ručit, můžete jí prokazovat svoji cenu a zároveň je možné získat prodejem značné prostředky. Pořízení nemovitosti není prodělečné. Hypoteční úvěr totiž znamená zajištění levných a dlouhodobých prostředků. Za minimální úrok můžete získat vysokou hodnotu nemovitosti a zároveň stálý příjem. Čas na hypoteční úvěr je právě teď.

Nejlevnější úvěr

Lepší podmínky než je současná hypotéka nemůžete nikdy získat. Za 2 – 3 % ročně si pořídíte nemovitost, která bude mít za třicet let obrovskou hodnotu. Možná i několikanásobek splácených peněz. Inflace, zhodnocování pozemku a zájem o bydlení vám přinese mnohem více než budete splácet přes hypoteční úvěr. K tomu můžete nemovitost pronajímat. Mnoho majitelů nemovitostí splácí hypotéku z pronájmu a ještě vydělávají.

Zabezpečený úvěr

Hypoteční úvěr je pro banku jistotou návratnosti. Proto jej dostanete za skvělých podmínek. Nechte si půjčené prostředky úročit bankou dvěma procenty a vydělávejte na pronájmu. Pořiďte si nemovitost bez velké námahy a finančních obětí. Třicet let splátek znamená zátěž, ale také pravidelný příjem několika tisíc měsíčně. Dobrý hypoteční úvěr je jistotou života a prostředkem k zajímavým finančním možnostem.


Info: O typických parametrech bankovních a nebankovních půjček, jejich výhodách a nevýhodách se můžete dozvědět kupříkladu zde.