Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka na občanku - OP - občanský průkaz

Získat půjčku je někdy poměrně obtížné, zvláště třeba pro lidi, kteří mají nízké nebo špatně prokazatelné příjmy. Podívejme se, jak vypadá nabídka půjček, pro jejichž získání stačí pouze platný občanký průkaz. Kde lze požádat o půjčku na občanku?Půjčka na občanku ihned je snadná a dostupná. A dá se o ni požádat online. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář kde zadáte údaje o sobě a výši požadované půjčky, formulář následně odešlete, a s operátorkou půjčky, která Vás bude zpravidla během několika minut kontaktovat, pak dořešíte podrobnosti.

Půjčka na občanku na účet

Půjčky lze získat buďto hotově na ruku nebo převodem na účet. Půjčka na občanku na účet je rychlá a pohodlná - peníze Vám přijdou na účet a vy je můžete ihned využít na cokoliv. A převod na účet bývá zpravidla rychlejší než půjčka v hotovosti - zvláště, pokud společnost, která půjčku poskytuje, nesídlí blízko Vašeho bydliště. Pokud zvolíte půjčku na občanku na účet, můžete mít peníze na svém bankovním účtu již během několika desítek minut.

Půjčky na občanku hned na ruku - Ostrava, Brno

Pokud nemůžete pro převod půjčených peněz použít Váš běžný účet, například pokud na něm máte exekuci, bude pro Vás vhodnější půjčka na občanku hned na ruku. V Ostravě, Brně i dalších městech působí řada soukromých investorů, kteří Vám na ruku rádi půjčí, mnohem jistější bude ale požádat i zde o půjčku online a zvolit jako způsob předání peněz zaslání složenkou na poštu.Půjčky na složenku

Pro toho, komu nevyhovuje zaslání peněz na účet se výborně hodí půjčka na složenku. Můžete o ni požádat třeba společnost Ferratum Nevýhodou ve srovnání s "půjčkou na účet" je, že trvá delší dobu, než peníze obdržíte. Peníze na poštovní poukázku většinou klient dostane nejdéle do 4 dnů.

Půjčka na občanku 1000, 5000, 10000 Kč

Výše půjčky na OP je zpravidla nižší než je tomu u klasických spotřebitelských úvěrů. Existují půjčky na občanku 1000 Kč, není problém získat půjčku na OP 5000 nebo dokonce 10000 Kč.

Everyday+

Jednou z půjček ve výši 500 až 12.000 Kč je půjčka Everyday+. Je u ní výhodnější RPSN než u běžné SMS půjčky. Peníze máte už do 15 minut na účtu a můžete ji opakovaně kdykoliv čerpat znovu. Půjčku můžete splatit do 62 dní a nebo využít postupné měsíční splátky. Pro ověření, že jste majitelem účtu je třeba zaslat registrační poplatek 1 Kč.