Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Rychlé půjčky na OP

Mnohdy jsou výměny dokladů a různé zákonné povinnosti nepříjemnou starostí. Ovšem občanský průkaz - OP - má také svoje výhody. Kromě prokazování totožnosti může zajistit také peníze. A nemusí se vůbec dávat do zástavy, ale pouze prokazuje identitu.

Na občanku se tak pořídí rychlé peníze, které právě potřebujete. Podívejme se na půjčky na OP trochu podrobněji.Žádné dotazníky

Nebankovní společnosti mají jiná kritéria pro poskytování půjček. U banky platí všeobecný standard, který mnohdy klient nemůže splnit ať již pro zápis v registru bankovních informací, z důvodu propočtu a výše platu nebo nedostatečného zajištění. Poskytnutí rychlé půjčky na OP ihned a hotově je prakticky v bance nemožné. Přesto lze takový úvěr získat jinde na pouhé předložení tohoto dokladu totožnosti.

Rychlost rozhoduje

Pro překonání náhlých finančních problémů jsou rychlé půjčky na občanku kvalitním a rychlým řešením. Půjčku poskytuje nebankovní společnost podle svých kritérií. Lze si tak vybrat podle vlastní situace a možností. Půjčka na OP ihned nemá žádné hranice objemu peněz, a proto je možné dostat několik tisíc až několik set tisíc korun. Půjčení probíhá rychle a bez zbytečných formalit.

Bez zajištění

Nebankovní půjčky na občanku nevyžadují vlastnictví movitého nebo nemovitého majetku. Protože jsou poskytovány bez zástav, máte vždy k dispozici například svůj byt nebo chatu, které můžete prodat nebo zajistit pro jiný úvěr. Také nepotřebujete ručitele. Půjčky na občanku nevyžadují žádnou třetí osobu, která jinak v bance musí splňovat přísná kritéria jako zájemce o půjčení. Shánění ručitelů značně prodlužuje dobu na získání úvěru.

Rychlost půjčky

Díky jednoduchému procesu ověření totožnosti není získání půjčky na OP ihned ani obtížné ani pomalé jako u banky. Nebankovní společnost si většinou nic neověřuje a peníze poskytne do několika hodin. Pokud požadujete vyšší částky, může se stát, že věřitel bude chtít znát váš majetek nebo příjmové možnosti. To ale nebrání poskytnutí půjčky nebo její rychlosti. Půjčky na občanský průkaz tak zajistí peníze v podstatě každému.
Podobné půjčky:
Půjčka 15000 Kč
Rychlé půjčky na účet
Extra rychlé SMS půjčky