Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nabídky a poptávky půjček – inzerce zdarma

Nabízíte či poptáváte nějakou bankovní či nebankovní půjčku a nevíte, kam danou poptávku nebo nabídku vložit?

Přesně k tomuto účelu slouží tak zvané inzertní portály půjček zdarma, kde se setkává nabídka s poptávkou a uživatelé si tak mezi sebou „vyměňují své nabídky a služby“.Na inzertních portálech najdete nabídky z celé ČR od nebankovních i bankovních společností formou inzerce půjček zdarma.

Poskytování půjček

Pokud jste v roli poskytovatele půjček, ve většině případů se stačí zdarma zaregistrovat a můžete poskytovat Vaše služby široké veřejnosti zákazníků! Kromě široké nabídky půjček a úvěrů se můžete snažit jednotlivé produkty přiblížit a poradit jak se co nejlépe vyhnout úvěrovým podvodníkům a lichvářům, kterými je internet přeplněn. Inzerce půjček je dostupná na internetových portálech můžete ve většině případů zcela zdarma. Pro finanční poradce, kteří inzerují častěji je vhodná registrace, která umožnuje aktualizaci a úpravu již přidaného inzerátu.

Půjčky od soukromého investora

Pokud tedy sháníte co nejvýhodnější půjčku bez registru ihned a nemůžete najít solidní firmu nebo soukromého investora, který by vám nabídnul půjčku na směnku, inzertní portál může být tím správným místem, kde naleznete to, co hledáte.

Poznámka: půjčka na směnku je podle novely zákona o spotřebitelském úvěru platné od 1.12.2016 postavena mimo zákon (s výjimkou úvěru na bydlení, kde ji je možno za jasně definovaných podmínek použít Více ve znění zákona - Hlava II, § 112, Vyloučení použití směnky nebo šeku)

Široká nabídka půjček

Díky inzertnímu serveru si můžete vybrat z velmi široké nabídky půjček. Inzerce od soukromých investorů, bez potvrzení o příjmu, inzerce půjček podle krajů, měst, maximální výše půjčovaných peněz - vše je přehledné a na jednom místě.

Přehledný výběr půjček podle výše úvěru si lze vybrat na následujících odkazech:

  1. Do 10.000 Kč
  2. Do 100.000 Kč
  3. Nad 100.000 Kč

A samozřejmě si kromě čtení nabídek můžete také vytvořit vlastní poptávku. Vytvořte si inzerát zdarma a poptejte rychlou hotovostní půjčku bez problémů, bez poplatků předem a jednoduše do 24 hodin.

Bestpůjčka.cz

Jedním z nebankovních úvěrů je například Bestpůjčka.cz, vhodná pro důchodce, zaměstnance a osoby samostatně výdělečně činné. Půjčit si můžete maximálně 170000 Kč na 7 roků.