Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčka do 5 minut - v hotovosti i na účet

Pět tisíc korun nemusí pro někoho představovat nijak závratnou sumu, ale pokud Vám tato částka chybí, do výplaty máte daleko, a nutně potřebujete něco zaplatit, budete si asi myslet něco úplně jiného. Do takovéto situace se běžně dostává mnoho lidí.Naštěstí půjčkové společnosti v tomto ohledu rozhodně nezaspaly a nabízejí lidem v této situaci pomocnou ruku. Půčka do 5 minut ve výši 500 - 5000 Kč tak nepředstavuje žádný problém.

Půjčky SMS do 5000 korun

Na finančním trhu existují přímo společnosti, které se těmito malými rychlými půjčkami zabývají. Takovéto půjčky se nazývají půjčky SMS do 5000 korun a kromě rychlosti je jejich další velkou výhodou, že jsou to půjčky bez doložení příjmů. Nikdo se tedy nebude ptát, kolik vyděláváte - prostě vyplníte žádost o půjčku 1000 až 5000 kč a půjčka může být Vaše již za půl hodiny.

Jedná se snad o nejjednodušší cestu k financím, když potřebujete zalepit nějakou tu "díru v rozpočtu". Prostě stačí vyplnit jen online formulář, zadat tam svoje iniciály, zaregistrovat se do systému půjček, zvolit si výši půjčky a chvíli počkat na potvrzení Vaší žádosti.

Půčka bez registru 5000 ihned

Pro žadatele o půjčku se zápisem v registru dlužníků je situace o něco složitější. Ale i zde existuje několik nebankovních půček bez registru 5000, které pamatují i na klienty se zápisem v registru dlužníků a půjčky ochotně poskytnou i těmto žadatelům.

Půčka na občanku

Samozřejmostí je, že u tototo typu úvěrů není potřeba žádného zdlouhavého papírování. Mnohdy Vám stačí pouze občanský průkaz a pučka na občanku může být Vaše. A některé firmy nepožadují ani OP - stačí vyplnit online žádost a peníze můžete mít za chvíli k dispozici.


Půjčka 7

Zajímavou možností je Půjčka 7, která nabízí od 1.000 do 5.000 Kč. Je určená pro občany ČR od 21 let s pravidelným příjmem (zaměstananec, živnostník). Výši tohoto příjmu ale není nutno dokládat. Registry dlužníků, se kontrolují.

Půjčka 7 má slevy na opakované půjčky:

  • Od třetí řádně splacené půjčky nabízí půjčky do 8.000 Kč se slevou 5% oproti standardnímu ceníku
  • Od čtvrté řádně splacené půjčky nabízí půjčky do 12.000 Kč se slevou 10%
  • Od sedmé řádně splacené půjčky nabízí půjčku do 15.000 Kč se slevou 15%

O půjčku můžete žádat na Pujcka7.cz. Schválení žádosti trvá nejdéle 15 minut.Podobné půjčky:
Půjčka 5000 na 12 měsíců
Rychlá půjčka do 5000 Kč ihned
Půjčka do 5000 ihned na účet