Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nové SMS půjčky v roce 2014

Na trhu tzv. SMS půjček neboli půjček před výplatou na účet neustále přibývají nové produkty. Poptávka po tomto typu nebankovní půjčky má rostoucí tendenci a nebankovní společnosti se žadatelům o tyto malé rychlé úvěry snaží vyjít vstříc.

Jaká je aktuální situace a jaké jsou novinky v oblasti SMS půjček v roce 2014?Everyday Plus

Mezi novinky v roce 2014 patří například půjčka Everyday Plus. Jedná se o rychlou SMS půjčku, která Vám však oproti běžným okamžitým půjčkám nabízí několik výhod. Půjčit si můžete až 12 000 Kč, což je dnes v tomto segmentu nebankovních půjček vcelku běžné, ale splatnost zde oproti běžným 30 dnům může být až 62 dní. Případně si můžete splátky půjčky rozvolnit a splácet i několik měsíců. Další výhodou je to, že půjčku můžete opakovaně čerpat kdykoliv, i v době, kdy ještě nemáte stávající dluh uhrazen. Funguje to vlastně jako jakási nebankovní kreditní karta - v případě potřeby jednoduše čerpáte peníze. Více informací o této půjčce se dozvíte na EverydayPlus.cz

SMS půjčky bez 1 Kč

V rámci konkurenčního boje mezi jednotlivými SMS půjčkami nové půjčky přicházejí se stále lepšími parametry. Novinkou v roce 2014 je například to, že registrační poplatek 1 Kč byl u některých SMS půjček nově v 2014 snížen na 1 haléř a někde byl odstraněn úplně - například u SMS půjčky CreditOn. SMS půjčka bez 1 Kč poplatku se tak v roce 2014 stala realitou.

Půjčky zdarma

Příjemnou novinkou letošního roku jsou také SMS půjčky zdarma, kdy při první žádosti o půjčku za poskytnuté peníze neplatíte žádný poplatek. Tímto benefitem láká nové zákazníky například půjčka Zaplo.cz, první půjčku zdarma lze získat také s produktem Půjčka7 nebo u půjčky Ferratum.

Výhodné parametry SMS půjček

Většina z těchto úvěrů nevyžaduje doložení příjmů, některé jsou udělovány bez nahlížení do registrů dlužníků. Výše půjčky je u první žádosti omezena zpravidla částkou 3000, 4000 nebo 5000, u opakovaných žádostí lze žádat až 10000 nebo dokonce 15000 Kč. Zajímavým faktem je, že při půjčkách o celkovém objemu do 5000 Kč ročně nemusíte podepisovat smlouvu, což celý proces získání SMS půjčky značně urychluje a zpříjemňuje.