Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

SMS půjčka bez registru na účet

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


6.4.2015

Každého mohou potkat nečekané finanční potíže, ať už kvůli zpožděné výplatě nebo nečekaným výdajům. Nechce se vám do vašich problémů zatahovat příbuzné a známé? Hledáte rychlou cestu, jak získat peníze? SMS půjčka bez registru vám pomůže překlenout krizové období, aniž byste na požadovanou částku museli dlouho čekat.

Záznam v registru nehraje roli

Záznam v registru není překážkou, nebankovní společnosti do něj totiž nenahlíží. SMS půjčka bez registru je tedy dostupná pro všechny. A to není jediná výhoda; nepotřebujete ani dokládat svůj příjem.Proto je tato půjčka i pro nezaměstnané, studenty, OSVČ, ženy na mateřské dovolené nebo důchodce.

Půjčte si opakovaně

Díky půjčkám bez registru a Solusu obdržíte částku od pár stovek do tisíců korun. Úvěrové společnosti zprvu půjčují nižší částku, a když ji včas splatíte, můžete si vzápětí zažádat o částku vyšší. Stačí se zaregistrovat na jejich internetových stránkách, kdy poté obdržíte přihlašovací údaje – ID a heslo. To pak používáte pro žádosti o půjčky prostřednictvím SMS. Poslat ji můžete odkudkoliv a kdykoliv.

Rychlý proces schválení

SMS půjčka bez registru je obvykle schválena do 60 minut od podání žádosti a peníze jsou vám zaslány obratem složenkou nebo na váš bankovní účet. Splatnost se pohybuje v rozmezí několika dnů až týdnů; vždy záleží na konkrétní společnosti a výši půjčené částky. Využijte tuto půjčku bez nahlížení do registrů a ulevte vašemu rodinnému rozpočtu.


Tip: Informace o malých půjčkách do výplaty ve výši 1000 - 10000 Kč se můžete dozvědět zde.