Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Kde hledat SMS půjčku pro problémové klienty ?

Mnoho lidí si myslí, že získat půjčku bez nahlížení do registru je velmi těžké. U banky ano - tam je pravděpodobnost, že dostanete půjčku bez registru, v podstatě nulová. Něco jiného je to ovšem u nebankovních půjček.

Pojďme se podívat, jak je tomu konkrétně u rychlých krátkodobých půjček - kdo poskytuje SMS půjčku pro problémové klienty?Rychlé SMS půjčky

To, že jsou SMS půjčky bleskově rychlé, okamžité a peníze lze získat v podstatě ihned nebo ještě dnes, je všeobecně známo. Jsou rovněž oblíbené pro svoji dostupnost - jedná se vlastně o rychlé půjčky bez doložení příjmů. Nikdo u Rychlých SMS půjček před výplatou výši Vašich příjmů nekontroluje.

SMS půjčky bez registru ihned

Z hlediska nahlížení do registrů patří SMS půjčky mezi nebankovními půjčkami k těm benevolentnějším. Nebankovní půjčky na vyšší částky - 20000, 30000, 50000, 100 tisíc, které poskytují větší nebankovní společnosti, čistý registr dlužníků vyžadují. U malých okamžitých krátkodobých půjček do výplaty to ale pravidlem není a mnohé "SMS společnosti" to ani nedělají. Šanci na získání půjčky tak mají i ti, kteří nějaké to "škobrtnutí" v minulosti už měli. Takže získat SMS půjčku 10000 bez registru nemusí být žádný problém.

Nejdříve 2000, pak 5 tisíc nebo i 10 tisíc

Ale pozor - SMS půjčkové společnosti si své klienty také určitou formou prověřují a SMS půjčku 10000 Kč bez registru Vám hned nedají. Zpravidla je výše první půjčky nižší - například 2000 Korun u společnosti Ferratum. Pokud tuto půjčku řádně a bez problémů splatíte, můžete si požádat o půjčku vyšší (u společnosti Ferratum je to až 10000 Kč). Takže pokud chcete, aby Vám na účet nebo složenkou přišla SMS půjčka 10000, musíte nejdříve prokázat, že nemáte problém se splacením půjčky 2 tisíce Korun.

Kdo SMS půjčky poskytuje

V ČR působí celá řada společností, které malé rychlé online SMS půjčky poskytují. Nejznámější je společnost Ferratum, pak je zde například ViaSMS, Kredia nebo CreditOn. Dále jsou zde například půjčky Uver911.cz, Express Credit, RealMoney, Perfect Money, půjčka Pepa a další. V podstatě každou chvíli objeví nějaká nová SMS půjčka.

Everyday Plus

Jednou z SMS půjček, která nevyžaduje kontrolu registrů je půjčka Everyday+, díky které je možno vypůjčit si až 35 000 Kč na dobu až 62 dní. Po registraci, potvrzení emailu a zadání podrobností odešlete žádost. Pak mohou být peníze obratem poslány na Váš účet.