Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez ručitele

Potřebujete-li si půjčit peníze, pravděpodobně nebudete chtít hledat někoho, kdo by se stal ručitelem vaší půjčky. Ručitel je člověk, který na sebe bere splácení půjčky v případě, že primární dlužník není schopen splácet a nesplácí věřitelské firmě půjčené peníze.

Naštěstí je zde poměrně bohatá nabídka půjček bez ručitele - a to jak v bankovní tak nebankovní oblasti finančního trhu.

Rychlé půjčky od nebankovních společností

Půjčku si může každý zájemce objednat velice jednoduše přes internet nebo i pomocí SMS zprávy. Nebankovní půjčka bez ručitele vyniká svou rychlostí poskytnutí a také schválení. Důvodem, proč jsou nebankovní půjčky tak rychlé je to, že nebankovní firma nemusí ověřovat mnoho údajů a dokladů. Záleží však na tom, na jakou firmu při svém hledání narazíte. Někdy je vaše žádost o půjčku bez ručení schválena již během několika minut, někdy to ale může trvat hodiny či dokonce dny.

Peníze na účet nebo složenkou

Po odsouhlasení Vaší žádosti o půjčku většinou firma ihned odesílá peníze buď na váš bankovní účet, nebo také může peníze odeslat složenkou. Ne každá nebankovní společnost poskytující půjčku bez ručitele toto umožňuje. Například u složenky je možné, že vám peníze přijdou poštou již druhý den. To by pro vás jako zájemce o půjčku znamenalo, že již zítra nebo pozítří budete mít peníze k dispozici.

Bankovní půjčky bez ručitele

Pokud splňujete základní požadavky pro získání bankonví půjčky - máte prokazatelný příjem a čistý registr dlužníků, můžete využít některou z bankovních půjček bez ručitele. Ty jsou poskytovány zpravidla až do částek kolem 500 000 nebo 600 000 s dlouhou dobou splatnosti - až 8 let. U většiny z nich není potřeba ani ručení nemovitostí.