Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Rychlé a dostupné půjčky

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

12. 4. 2014

Registr dlužníků eviduje osoby a organizace, které nesplácí své závazky. Stačí jedna zpožděná splátka nebo zapomenutá zaslaná platba a rázem se v něm ocitnete i vy. Jakmile máte záznam, je nemožné půjčit si peníze od banky. Jak rychle získat finanční prostředky? Na koho se obrátit?

Vaše nesnáze za vás vyřeší nebankovní společnosti, které vám nabízí produkt Rychlá půjčka bez registru.Rychlost vyřízení vám vezme dech

S Rychlou půjčkou bez registru se vyhnete nesmyslným formalitám a zdlouhavému schvalovacímu postupu. Peníze získáte do 24 hodin na váš běžný účet, ale v mnoha případech vám peníze mohou přijít do hodiny od schválení žádosti. Stačí mít účet u stejné banky jako úvěrová společnost. Půjčku získáte vyplněním online žádosti, která vám nezabere víc než 5 minut času. Nemusíte tedy nikam chodit a vše vyřídíte z pohodlí domova.

Můžete si půjčit i Vy? Ano!

Splatnost půjčky se pohybuje v rozmezí 15 až 30 dnů, vždy záleží na konkrétních podmínkách dané společnosti. Rychlá půjčka bez registru je určena lidem, kteří potřebují peníze co nejdříve. Ať už se jedná o zaměstnance, podnikatele, studenta nebo ženu na mateřské dovolené, každému je půjčka k dispozici.

Záznam v registru není překážkou

Pro získání půjčky musíte splňovat akorát věk 18 let. Nikdo se nebude zajímat o to, zda máte uhrazené dluhy u jiných finančních institucí. Pokud se nebankovní společnosti jako klient osvědčíte a Rychlou půjčku bez registru splatíte včas, můžete příště získat ještě lepší podmínky!