Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky pro nezaměstnané

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


26.2.2015

Nejtěžší boj s penězi mají nezaměstnaní. Nejde však pouze o lidi, kteří z jakýchkoliv důvodů přišli o práci, ale také i o seniory, invalidní důchodce, studenty a matky na mateřské anebo rodičovské dovolené. Právě tito lidé obvykle potřebují ještě mnohem více, než všichni ostatní, dostatek financí. Jenže právě jim nejvíce schází. Pokud by se pokusili zažádat banku o půjčku, nejspíše by jim byla zamítnuta, protože jsou rizikovými klienty. Vždy je však nějaká schůdná cesta…

Nebankovní půjčky

Pro tyto lidi zde máme nebankovní půjčky, které představují půjčky bez registru ihned. Nebankovní společnosti se totiž zbytečně nevyptávají, nic neřeší a papírují pokud možno, co nejméně. Všeobecně jsou nebankovní půjčky sestavovány tak, aby ji mohlo zrealizovat co nejvíce lidí a co nejrychleji se peníze dostaly klientovi na ruku.

Půjčky ihned na ruku

Vskutku, nebankovní půjčky po vás nežádají registraci, obvykle nechtějí ani ručitele, nepožadují ani udání účelu anebo čistý registr dlužníků. Půjčky ihned na ruku jsou rychlými půjčkami, které vám poskytnou peníze již v průběhu několika málo hodin od vytvoření žádosti.

Jak zažádat o půjčku?

K vyřízení této půjčky nemusíte přitom nikam chodit, vystačíte si s mobilním telefonem a online připojeným počítačem. Na domovských anebo spřátelených stránkách nebankovní půjčky pak vyplníte jednoduchý formulář, a pak vám po jejím schválení dorazí na účet, poštovně anebo přímo do ruky žádané peníze. K úspěšnému vyřízení potřebujete často pouze občanský doklad, případně ještě jeden doklad totožnosti. Právě pro tuto svou jednoduchost jsou často označovány za půjčky na OP. Výhodné pro vás může být i skutečnost, že si zde můžete půjčit peníze již od několika stovek, až po sta tisíce. To vše bez dlouhodobé zátěže, jak tomu bývá dobrým zvykem u banky.