Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Půjčky bez registru ihned

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


14.3.2015

Věřte tomu, či nevěřte, ale i u nás existují spolehlivé půjčky. Situace, kdy před výplatou v peněžence chybí nějaká ta stovka, tak nemusí být vůbec svízelné. Banka by vám takovou půjčku zamítla (obzvlášť jestli jste nezaměstnaní), ale pro nebankovní společnosti toto není vůbec žádný problém.

Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané ještě před nedávnem představovaly ohromný problém, dnes je však všechno jinak. Nutno říct, že pod pojmem nezaměstnaný není pouze člověk v aktivním věku, jež přišel o zaměstnání, ale i mladé maminky na mateřské anebo rodičovské dovolené, invalidní důchodci, studenti a senioři. Poskytovatelé půjček pro nezaměstnané jsou obvykle nebankovní společnosti, které nemají tak přísné podmínky jako banky.

Půjčky ihned na ruku

Nebankovní společnosti se snaží nabízet své finanční produkty co nejširší skupině lidí, jež potřebují finanční injekci. Tyto půjčky ihned na ruku jsou poskytovány rychle a bez zbytečných okolků. Nepotřebujete se k získání peněz nikde registrovat, nepotřebujete nic dokládat, ani udávat účel půjčky. Často jsou tyto produkty známé jako půjčky na OP, protože k jejímu vyřízení vám nakonec vystačí pouze občanský průkaz a ještě nějaký jeden doklad totožnosti.

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou speciálně sestavené produkty nebankovních společností, které jsou vytvářeny přesně podle aktuálních potřeb zákazníka. Nebankovní půjčky nekladou ani velký důraz na skutečnost, zda jste anebo nejste v registru dlužníků. Další výhodou nebankovních půjček je rychlost vyřízení, a také možnost zřízení půjčky bez potřeby osobní návštěvy pobočky. Pokud máte doma mobilní telefon, počítač s online připojením, kde si prostřednictvím jednoduchého formuláře můžete zrealizovat půjčku v průběhu několika málo minut. Peníze pak tak často můžete mít již do druhého dne po uzavření smlouvy.