Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Pohodlná půjčka až do domu

Získat peníze nemusí být tak těžké jak se zdá. Je mnoho druhů půjček, které poslouží většině uchazečů o půjčku. Finančně nejvýhodnější bývají půjčky od bank, avšak banky většinou vyžadují založení bankovního konta nebo chtějí doklady o výši příjmů nebo i doklady o vlastnictví majetku.

Je proto někdy vhodnější peníze získat od nebankovní firmy, která obvykle nemá tak vysoká nároky.Ne všechny firmy odesílají peníze na účet

Od nebankovní firmy je možné získat půjčky až do domu anebo půjčky bankovním převodem. Bankovní převod bývá častější řešení, protože je jednodušší a levnější pro firmu a zájemce. Pokud však chce zájemce půjčku až domů, proč by mu to firma neposkytla za dostatečný příplatek? Dobrá a zavedená firma poskytuje půjčky do domu za příplatek.

Poskytnutí půjčky a poplatky

Kolik obvykle peněz je možné si půjčit od nebankovní firmy a co vše firma vyžaduje, aby poskytla půjčku? Půjčky až do domu bývají poskytovány většinou od několika set Kč až do cca 15 tisíc korun. Tyto půjčky jsou ty nejrychlejší se splatností do 30 dnů. Další firmy se specializují na půjčky v řádech desítek až stovek tisíc korun.

Půjčky s ručitelem

Tyto půjčky již může být těžší získat, například firma bude vyžadovat, abyste měli ručitele. Ručitel je člověk, který na sebe vezme splácení půjčky, pokud vy jako dlužník nebudete platit. Dále některé firmy vyžadují potvrzení o zaměstnání a výši příjmu. Tyto doklady zájemce dále ověřují a dokonce mohou zavolat k zaměstnavateli pro ověření.

Půjčka bez příjmu a ručitele

Vyžadujete-li půjčku bez ověřování příjmu a bez ručitele, zaplatíte pravděpodobně více peněz, protože firma takovou půjčkou více riskuje. Bezúčelové půjčky až do domu bez potvrzování bývají poskytovány většinou v nižších částkách a na kratší dobu.

Informace: Podrobnosti a informace o výhodách a nevýhodách půjček bez dokládání příjmu najdete na této stránce.