Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Rychlá půjčka bez potvrzení o příjmu ještě dnes

O zaměstnání může člověk v dnešní době přijít poměrně snadno a počet lidí bez práce stále narůstá. Pokud jste bez zaměstnání a přijdou nečekané výdaje, které se musí neprodleně uhradit, může Vám pomoci rychlá půjčka bez potvrzení příjmu. Kdo ji poskytuje a jak ji lze získat?Potvrzení o příjmu po Vás bude při vyřizování půjčky žádat většina bank a také některé nebankovní společnosti. Nicméně většina nebankovních půjček je v dnešní době již udělována bez potvrzení o příjmu a už i některé banky, aby získaly náskok před svou konkurencí, doklad o příjmu u půjčky nevyžadují.

Nebankovní rychlé půjčky bez potvrzení o příjmu

U velkých nebankovních společností, jako jsou Home Credit či Cetelem, které poskytují půjčky 50000, 100000 nebo třeba 200 tisíc s parametry spotřebitelského úvěru, budete potvrzení o příjmu pravděpodobně potřebovat. Pak ale existují firmy, které Vám poskytnou nebankovní rychlou půjčku bez potvrzení příjmu. Jsou to zejména společnosti poskytující malé SMS půjčky před výplatou bez dokladu příjmu, a se mnohdy jedná o půjčku bez registru a potvrzení příjmů.

Půjčky bez potvrzení o příjmu do 10 minut

Dříve jsme na vyřízení půjčky museli čekat i několik dní, dnes je zpracování a schválení půjčky mnohdy otázkou ne hodin, ale spíše minut. Malé rychlé SMS půjčky, finské půjčky (například CreditON se vyznačují svojí dostupností a rychlostí - většinou již do 10 minut od poslání žádosti se dozvíte, zda Vám byla půjčka přidělena a pak jen stačí poslat potvrzovací SMS a peníze můžete mít k dispozici - na účet nebo v hotovosti - "na ruku".

Rychlé půjčky bez potvrzení o příjmu jsou bez ručitele a bez zástavy, takže Vás nezatíží žádnými zbytečnými závazky.

Online půjčky bez potvrzení příjmu

Asi nejjednoduším a hlavně nejrychleším způsobem, jak žádat o půjčky bez potvrzení o příjmu, je online prostřednictvím internetu. Většina velkých společností - bank i nebankovních firem - nabízí možnost žádat o půjčku protřednictvím online formuláře na svých webových stránkách. Nezáleží na tom, zda se zrovna nacházíte v Hradci Králové, Teplicích, Ústí nad Laben nebo Plzni - online metodou můžete o půjčku žádat, ať jste kdekoliv