Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Provident půjčky bez nahlížení do registru

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

4. 2. 2014

Peníze, peníze a zase peníze, ať se nám to líbí anebo ne, tvoří důležitou součást našeho života. Potřebujete peníze? Žít s půjčkou již dávno není nic šíleného, ani strašného. Dnes se bez nějaké půjčky neobejde, dá se říct žádný člověk. Jen málokdo má totiž u sebe dostatečně vysokou hotovost, aby si mohl koupit televizi, vybavení do bytu či třeba auto z ruky. Potřebujete půjčit peníze a banky to odmítají, protože jste z nějakého důvodu v registru dlužníků? Netrapte se, zapomeňte na banky a zkuste to u nebankovní společnosti.

Provident půjčky

Půjčky bez nahlížení do registru nabízí třeba společnost Provident Financial, která v České republice patří k těm nejoblíbenějším. Provident Financial je britská nebankovní společnost, jež má za sebou dlouhou historii (jen u nás působí již od roku 1997). Provident půjčky představují možnost vypůjčit si částku 4 000 – 80 000 korun bez toho abyste se museli někde registrovat, dokládat různá potvrzení o zaměstnání či příjmech, měli ručitele a nutnosti čistého registru dlužníků.

Provident půjčky ihned

Provident půjčky jsou vytvořeny po dlouholetých zkušenostech s ohledem na aktuální potřeby klientů. Tyto půjčky jsou proto rychlé, bez zbytečného papírování a čekání. Vyřídit si je můžete i online s pomocí online připojeného počítače a jednoduchého formuláře. Po vyplnění žádosti vám peníze pak přijdou přímo na účet anebo je dostanete rovnou do ruky. Splatnost půjčky se děje v pravidelných měsíčních splátkách po dobu 3 – 5 let.