Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
50.000
20.000
8.000
250.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Nová extra rychlá krátkodobá půjčka - i bez registru

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.


25.4.2015

Život přináší řadu nepředvídatelných situací. Překvapil vás nedoplatek za teplo, chybí vám peníze do výplaty nebo si toužíte splnit svůj sen koupí nové obývací stěny, ale víte, že banka by vám nepůjčila kvůli záznamu v registru dlužníků? Zachrání vás nová extra rychlá krátkodobá půjčka bez registru ihned.

Vyhledejte v internetovém prohlížeči nebankovní společnost, u které si půjčíte, a zažádejte pomocí online formuláře o Krátkodobou půjčku bez registru ihned. Po odeslání vás zkontaktuje úvěrový pracovník a sdělí vám, zda vám byla půjčka schválena. Nemusíte se obávat odmítnutí, ve většině případů žádosti vyhoví.Těšte se na peníze ihned

Peníze obdržíte na účet ihned, pokud ho máte u stejné banky jako úvěrová společnost. Jste u jiné banky? Pak peníze očekávejte do rána do druhého dne. Krátkodobá půjčka bez registru ihned je doslova rychlíkem mezi půjčkami a okamžitě vyřeší vaše finanční potíže. A kdo o ni může zažádat? Osoby bez zaměstnání, ženy na mateřské dovolené, důchodci, studenti, ale i OSVČ, které nemají na počátku podnikání pravidelný příjem.

Záznam v registru? Žádná překážka!

Splacení částky se obvykle pohybuje do 30 dnů a půjčit si můžete až 5 000 Kč. Záleží na každé společnosti, jaký limit si stanoví. Nespornou výhodou je to, že nenahlíží do registru dlužníků, jedná se tedy o půjčky bez registru a Solusu proto je tato půjčka dostupná i zadluženým lidem, kteří včas nespláceli své závazky. Nebude po vás vyžadován ručitel a doložení příjmu také nemusíte dokazovat. Tato půjčka je prostě jedinečná!

Na co si dát pozor

Před tím, než odešletete žádost, rozmyslete se, z čeho půjčku budete splácet. Obecně se nedoporučuje brát si úvěr na splácení starší půjčky, s vyjímkou případu, kdy díky konsolidaci dluhů dosáhnete na nižší úrokovou sazbu nebo díky prodloužení doby splatnosti snížíte pravidelnou měsíční splátku.