Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

Ferratum půjčka před výplatou

Upozornění: Tento článek byl publikován v minulosti a jeho obsah nemusí odpovídat aktuální právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.

3. 10. 2014

Také se vám stalo, že měsíc byl delší, než by měl? Vyjít s financemi je díky stávající hospodářské situaci měsíc od měsíce těžší a těžší. Mnoho lidí dnes nedobrovolně žije od výplaty k výplatě a není neobvyklé, že pak takový nečekaný výdej dokáže pěkně překvapit a zamávat s rozpočtem.

Znáte to až příliš dobře? I přesto se nemusíte stresovat a ani se doprošovat u známých či u rodinných příslušníků, existuje totiž ještě jedna cesta, a to Půjčka Ferratum

SMS půjčka

Ferratum půjčce se mezi lidmi říká různě, pro někoho to je „finská“ půjčka a pro jiné také SMS půjčka. Ptáte se proč? Nehledejte v tom žádnou záludnost, názvy se odvíjí od původu společnosti a od možnosti způsobu sjednání půjčky. Ferratum půjčka je neúčelová půjčka, kterou poskytuje finská nebankovní společnost Ferratum.

Půjčka před výplatou

Ferratum půjčka před výplatou představuje ideální možnost, jak vyřešit svou svízelnou situaci před příchodem mzdy. Půjčit si zde můžete peníze již od 500 korun až do 10 000 korun. Půjčka je přitom transparentní a velice jednoduchá k vyřízení. Půjčku si můžete sjednat pohodlně doma prostřednictvím online žádosti. Nemusíte se přitom nikde registrovat, mít ručitele anebo splácet dlouhé půjčky. Splatnost této půjčky je totiž 30 dnů s možností prodloužení. Peníze vám při opakované půjčce přijdou na účet již během několika hodin. K vyřízení online žádosti vám pak vystačí jen cca 10 minut.