Půjčka bez doložení příjmů, MAXI půjčky
Maximum informací ze světa půjček
Reklama
250.000
20.000
30.000
Info pro spotřebitele
Typy půjček a úvěrů na trhu
Finanční rady a tipy

XEnergie s.r.o. - informace, zkušenosti

Xenergie s.r.o. patří k jedním z předních dodavatelů energií u nás. Vedle elektřiny nabízí také dodávky plynu. Podívejme se, jaké je nabídka spolčnosti XEnergie s.r.o. a co všechno můžeme najít na stránkách XEnergie.cz

Pro běžné odběratele, kteří elektřinu využívají převážně k osvětlení a provozu domácích spotřebičů ( sazby D01d, D02d) nabízí XEnergie tarif DOM 24. Pro odběratele, kteří využívají k topení akumulační kamna, nabízí X Energie zvýhodněné tarify DOM AKU 8 a DOM AKU 16 (sazby D25d, D26d, D35d).

Pokud topíte přímotopem, bude pro Vás výhodný tarif DOM PŘÍMOTOP 20 (D45d). Máte-li rodinný domek s tepelným čerpadlem, pak si u X Energie můžete zvolit tarif DOM TEPELNÉ ČERPADLO 22 (D55d, D56d).

www.XEnergie.cz

Na stránkách www.xenergie.cz si také můžete pomocí jednoduché online kalkulačky ceny elektřiny spočítat, kolik uspoříte s elektřinou od XEnergie. Do kalkulačky zadáte, zda jste domácnost či firma, Vašeho současného dodavatel, Vaši distribuční sazbu (například D01d) a Vaši roční spotřebu v MWh. Kalkulačka Vám pak spočítá, kolik u XEnergie ušetříte. Někdy to mohou být stokoruny, někdy až tisíce Kč.

Vzory formulářů na XEnergie.cz

Pokud se rozhodnete přejít k XEnergie s.r.o., na stránkách xenergie.cz je také podrobně popsán postup jak na to. Vedle toho jsou zde vzory potřebných formulářů, ceník poplatků, všeobecné obchodní podmínky.

Pokud k X Energie přejdete a po čase se rozhodnete přejít k jinému dodavateli, je na stránkách www.xenergie.cz také formulář pro odstoupení od smlouvy.


Náš tip: Chcete levnější elektřinu? Vyzkoušejte on-line srovnávací kalkulátor cen energií a vyberte si levnějšího dodavatele.